دانلود NoxCleaner – Phone Cleaner, Booster, Optimizer 1.3.5 – تمیز کننده اندروید

انتشار: 23 شهریور 1397
ورژن: 1.3.7
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود NoxCleaner – Phone Cleaner, Booster, Optimizer 1.3.5 – تمیز کننده اندروید

NoxCleaner – Phone Cleaner, Booster, Optimizer همانطور که از نامش پیداست یک برنامه تمیز کننده، بهینه ساز، افزایش دهنده سرعت در موبایل های اندرویدی می باشد که منتشر یافته به صورت رایگان در مارکت گوگل پلی است. در کل و خلاصه شما می توانید با استفاده از این برنامه، برنامه ای آسان و سریع برای پاک سازی و افزایش سرعت گوشی برای دستگاه اندرویدی را شاهد باشید که علاوه بر قابلیت هایی که دارد، امکانات بسیاری را شاهد باشید. این برنامه یک توانایی و راه حل آسان برای پاک کردن فایل های ناخواسته و حافظه های ذخیره شده برای آزاد سازی فضای ذخیره سازی و ایجاد گوشی سریع تر است که در این زمینه عالی بوده و نتیجه قابل قبول را برای هر گوشی ارائه می دهد

با قابلیت مدیریت قدرتمند عکس NoxCleaner می تواند به شما در مرتب سازی عکس ها کمک کند ، آن هم با یک ضربه ساده. همچنین برنامه از تکنولوژی بهره می برد که به شما امکان فشرده سازی عکس ها را می دهد که باعث فشرده شدن حجم و در نتیجه کاهش فضا می شود. اپلیکیشن NoxCleaner علاوه بر بهینه سازی کلی گوشی، به مدیریت آن از لحاظ های مختلف جهت بهینه و سریعتر نگهداشتن موبایل هوشمند می پردازد که می توانید از دیگر امکانات های برنامه بهره ببرید. امتیاز عالی 4.8 از 5.0 با بیش از یک میلیون بار دانلود امتیاز است که برنامه در پلی استوری گوگل کسب نمود است.

ویژگی های برنامه NoxCleaner – Phone Cleaner, Booster, Optimizer

– دارا بودن عملکرد بسیار بالا برای حذف و تمیز کردن

– حذف هوشمندانه فایل های بیهوده و …

– سازماندهی سریع عکس های خود را با حرکات آسان

– کاهش تصاویر بیش از اندازه بدون افت کیفیت

– افزایش دادن سرعت گوشی از طریق تمیز کردن با یک کلیک

– تمرکز بر تمیز کردن با رابط کاربری آسان

– مدیریت برنامه های اندروید

– آزاد سازی بسیاری از فضای با حذف و تمیز کردن موبایل

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.