دانلود برنامه آنفالویاب اینستاگرام اندروید 6.9.5 – مدیریت فالو بک های اینستاگرام

انتشار: 15 فروردین 1398
ورژن: 6.9.4
دانلود برنامه آنفالویاب اینستاگرام اندروید 6.9.5 – مدیریت فالو بک های اینستاگرام

آیا شما هم دوست دارید اطلاعات بسیاری از اکانت اینستاگرام خود دریافت کنید؟ می دانید تا به حال چه کسانی عکس های شما را لایک نکرده اند یا چه کسانی شما در اینستاگرام فالو بک کرده اند؟ آنفالویاب اینستاگرام برنامه فارسی و عالی است که دارای حجم کمی می باشد برای گوشی های طراحی شده است که شما می توانید با استفاده از آن به راحتی اینستاگرام خود را زیر نظر داشته باشید و به خوبی بتوانید آن را از همه لحاظ مدیرین نمایید. همچنین می توانید آمار و ارقام خوبی در مورد اکانت اینستاگرام خود ریافت کنید که می تواند بسیار کاربردی باشد! آنالیز اکانت از ویژگی های مهم این اپلیکیشن است که با آنالیز خود می تواند یک لیست کاملی از فالورها، لایک عکس ها، فالوینگ ها و … در اختیار شما قرار دهد.

برنامه آنفالویاب اینستاگرام این قابلیت را دارد تا برای شما این امکان فراهم شود و بتوانید درخواست آنفالو کردن 100 نفر در یک ساعت را بفرستید و البته می توانید با پرداخت پول به طور نامحدود افراز را آنفالو کنید! همچنین می توانید این قابلیت را به صورت خود را تنظیم کنید تا برنامه شروع به فالو و آنفالو کردن کند. این برنامه اطلاعات عالی درمورد فالوورها، لایک ها و … نمایش می دهد و حتی این امکان وجود دارد تا شما تنظیمات مورد نیاز را بر روی آن ها اعمال کنید تا اینستاگرام خود را به یک اکانت حرفه ای تبدیل نمایید!

برخی از ویژگی های برنامه آنفالویاب اینستاگرام

– کم حجم و بسیار کاربردی

– نمایش لیست کامل از فالو ها، فالوینگ ها، لایک ها و …

– قادر به آنفالو کردن 100 نفر در عرض یک ساعت

– قابلیت ارسال فالو به 100 نفر در عرض یک ساعت

– امکان مشاهده کاربرانی که شما بلاک کرده یا فالو نکرده اند

– جداسازی افرادی فالو کرذده یا فالو نکرده در لیست جداگانه

– نمایش کاربرانی که بیشترین لایک را کرده اند یا کامنت گذاشتن

– دریافت خودکار گذارشات و اطلاعات به صورت روزانه

– پشتیبانی از چند اکانت اینستاگرام

– دارای امنیت بالا و عالی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.