دانلود RAR 5.70 – مدیریت فایل های فشرده در اندروید

انتشار: 25 بهمن 1397
ورژن: 5.60
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود RAR 5.70 – مدیریت فایل های فشرده در اندروید

اپلیکیشن RAR یکی از برنامه های ضروری و بسیار کاربردی در اندروید می باشد که امروزه کمتر کاربری دیده می شود با وینرار آشنا نباشد و یا با آن کار نکرده باشد. این اپلیکیشن ساده در عین حال حرفه ای هست که به کاربران این امکان را می دهد تا به راحتی به استخراج و فشرده سازی فایل در اندروید بپردازند. برنامه RAR یکی از پرطرفدارترین برنامه های فشرده سازی برای سیستم عامل اندروید می باشد که در مارکت گوگل پلی توانسته با نزدیک به 100 میلیون بار دانلود امتیاز 4.4 از 5.0 را کسب کند.

شما می توانید با استفاده از این برناه به راحتی با سرعت بالا فایل های فشرده را استخراج کنید و یا فایل ها را در فرمت های معروف و مختلف فشرده کنید. پشتیبانی از آرشیو فرمت های فشرده برای استخراج و فشرده کردن فایل ها که عبارتند از RAR، ZIP، TAR، GZ، BZ2، XZ، 7Z، ISO، ARJ و … که می توانید بر روی آن ها نیز رمزگذاری کنید. RAR قادر است این امکان را به شما بدهد تا بتوانید فایل هایی که در حال استحراج خراب می شوند را تعمیر کنید. همچنین با استفاده از قابلیت RARLAB حجم فایل ها را با فشرده کردن، کاهش دهید که می تواند برای بعضی از مواقع مخصوصا در فایل های حجیم بسیار کاربردی باشد!

برخی از ویژگی های برنامه RAR

– کم حجم و رایگان

– امکان رمزگذاری فایل ها در حالت امن

– سرعت و عملکرد بسیار بالا در مدیریت فایل ها

– امکان بهوبد حجم فایل ها در حالت فشرده

– تعمیر و استحراج فایل های فشرده خواب

– ساده با امکانات حرفه ای

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.