دانلود Instagram Lite 39.0.0.1.98 – اینستاگرام لایت نسخه کم حجم اندروید

انتشار: 15 فروردین 1398
ورژن: 31.0.0.1.0
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Instagram Lite 39.0.0.1.98 – اینستاگرام لایت نسخه کم حجم اندروید

Instagram Lite یک نسخه رمسی از اینستاگرام با قابلیت های مشابه می باشد که همانطور که از نامش پیداست نسخه لایت بوده و دارای حجم کم و تفاوت های مختلفی نسبت به نسخه اصلی اینستاگرام می باشد. اصلی ترین تفاوت و ویژگی های آن نسبت به نسخه اصلی اینستاگرام داشتن حجم کم و غیر قابل مقایسه با اینستاگرام اصلی است که به گوشی دارای حجم کم نسبت به یک مگابایت دارد. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا فضای خود را در تلفن خود به صورت ناچیز اشکال کنید. در نسخه لاین نیز می توانید دوستان خود را پیدا کنید و آن ها را دنبال کنید یا به اشتراک گذاری عکس و فیلم های خود بپردازید.

این برنامه امکان چند تیکه کردن عکس های شما را می دهد که می توانید داستانی از زندگی خود را با دوستان در استوری به نمایش بگذاری و یا به دیگر کارها بپرزداید. برنامه Instagram Lite مدت کمی است که عرضه شده است و به نوعی نسخه های ابتدایی از آن می باشد که رفته رفته در نسخه های جدیدتر ویژگی و قابلیت های جدیدتری نیز به آن اضافه خواهد شد! آخرین ورژن از این اپلیکیشن را می توانید با لینک مستقیم با مراجعه به ادامه مطلب دانلود کنید. لازم به ذکر است که برنامه دارای حجم بسیار کم و اندک 500 کیلوبایتی و زیر یک مگابایتی است!

ویژگی های برنامه Instagram Lite

– امکان اضافه کردن عکس و فیلم به استوری خود

– محیط کاربری با شبیه سازی نسبتا کامل برنامه اینستاگرام اصلی

– حجم کم یک مگابایتی و بسیار کم نسبت به نسخه اصلی

– امکان مشاهده کردن استوری دوستان

– امکان فالو (دنبال) کردن دوستان و مخاطبین دیگر از سراسر جهان

– سریع برای استفاده و اشکال ناچیزی از فضای حافظه

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.