دانلود Zapya MiniShare – Mini Size File Transfer App 1.6.1 – زاپیا مینی شیر اندروید

انتشار: 17 شهریور 1397
ورژن: 1.6.1
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Zapya MiniShare – Mini Size File Transfer App 1.6.1 – زاپیا مینی شیر اندروید

Zapya MiniShare – Mini Size File Transfer App یک اپلیکیشن به اشتراک گذاری فایل فوق العاده سریع با سرعت رعد و برق عالی در گوشی و تبلت های اندروید است. این برنامه کاربران را قادر می سازد به نیاز به بلوتوث فایل های مختلف از جمله ویدیو، عکس، موسیقی، اسناد و بسیاری دیگر را به صورت سریع، آسان و سریع انتقال دهید. این برنامه دارای حجم کم و کوچک یا به عبارت دیگر کمتر از 2 مگابایت است ولی قدرتمندترین از برنامه های چندین ده مگابایتی است. شاید با خود فکر کنید این برنامه از زاپیا دارای سطح پایین تری باشد، ولی اینگونه نیست، نه سطح کاربری و قدرت انتقال پایین تری نسبت به زاپیا ندارد، بلکه می تواند بهتر از آن نیز باشد که داشتن حجم کم سبک بودن و سریع بودن از ویژگی ها آن است. زاپیا مینی شیر مدت زیادی نیست که در مارکت گوگل عرضه شده است که توانسته امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را به خود اختصاص دهد که می توانید از آن به صورت رایگان استفاده کنید و شاهد تبلیغات زیادی نداشته باشد.

ویژگی های برنامه Zapya MiniShare – Mini Size File Transfer App

– ایجاد گروه های انتقال فایل مختلف

– سبک با حجم کم زیر دو مگابایت برای نصب و استفاده

– بدون نیاز به شبکه اینترنت وای فای یا غیر

– استفاده کم از حافظه به دلیل سبک بودن

– امکان به اشتراک گذاری محلی با اسکن بارکد

– برنامه چندین زبان با پشتیبانی از زبان های مختلف

– سازگار با برنامه های مشابه دیگر از جمله زاپیا، شیر ایت

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.