دانلود Google Earth 9.151.0.2 – برنامه گوگل ارث (مشاهده کره زمین) در اندروید

انتشار: 22 آذر 1400
ورژن: 9.151.0.2
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Google Earth 9.151.0.2 – برنامه گوگل ارث (مشاهده کره زمین) در اندروید

Google Earth گوگل ارث برنامه عالی و جذاب می باشد که نسخه موبایل آن برای گوشی های اندروید و آی او اس عرضه شده است که قصد داریم آن را در این مطلب قرار دهیم. کار این برنامه ساده ولی بسیار پیشرفته می باشد که شما می توانید نصب ان در گوشی اندروید خود به مشاهد کره زمین بپردازید! تصاویری که برنامه در اختیار شما قرار می دهد کاملا واقعی و از طریق ماهواره می باشد که می توانید هر نقطه از کره زمین را مشاهده کنید. حتی محل زندگی خود را! در نتیجه می توان گفت شما می توانید با استفاده از گوگل ارث به سراسر کره زمین به صورت سریع سفر و یگ تجربه عالی را از نگا کردن و مشاهد نقاط مختلف به دست آورید. Google Earth کم حجم می باشد و برای نمایش کره زمین و دریافت تصاویر جدید نیاز به اینترنت است.

برنامه گوگل ارث اندروید Google Earth و برخی ویژگی های آن

  • کم حجم و رایگان برای استفاده
  • نحوه استفاده ساده و پیشرفته
  • امکان مشاهده تمام نقاط مختلف کره زمین در حالت 3D
  • دارای حالت زوم برای مشاهده بهتر محل ها
  • نمایش اطاعات بیشتر در مورد مکان های معروف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.