دانلود برنامه نقشه و مسیریاب بلد برای گوشی اندروید – نسخه جدید 3.9.4

انتشار: 24 بهمن 1398
ورژن: 3.9.4
سیستم مورد نیاز: 4.3 به بالا
دانلود برنامه نقشه و مسیریاب بلد برای گوشی اندروید – نسخه جدید 3.9.4

بلد یک مسیریاب فارسی و ایرانی حرفه ای با قابلیت های مختلف و بسیار کاربردی برای دستگاه های اندرویدی است که از طراحی هوشمندی برخوردار می باشد. این اپلیکیشن با امکاناتی که دارد به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از طریق استفاده، سریعتر و آسان تر به مقصد خود از لحاظ های مختلف دست یابید و نقشه کاملی در جیب خود داشته باشید. همانطور که گفتم بلد از هر لحاظ سریعترین و بهترین راه ها و مسیرها را در نقشه برای رسیدن سریع به مقصد پیشنهاد می کند که با در نظر گرفتن ترافیک شهری آنلاین و محاسبه کمترین زمان، شما رو خیلی سریع به مقصد راهی می کند. نقشه کامل از سراسر ایران زیبا را به صورت سه بعدی در حالت کاملا دقیق و قابل دید جهت استفاده کاربران فراهم می کند.

یکی از ویژگی هایی که در برنامه بلد نیز وجو دارد و در دیگر برنامه های مسیر یاب و نقشه وجود دارد که عبارت است به عنوان سیستم سخنگو که به اپلیکیشن های نقشه و مسیر یاب جذابیت خاصی را الهام می کند. لازم به ذکر است که برنامه بلد در حال حاضر تنها از شهرهای تهران، مشهد، قم و اصفهان در طرح ترافیک پشتیبانی می کند که کاربران خواهند بود تنها نقشه ترافیک این شهرها را مشاهده کنند. همچنین برنامه از اینترنت و انرژی باتری به صورت کم استفاده می کند که به نوعی در استفاده نسبت به دیگر برنامه ها، صرف جویی می کند. در کل این اپلیکیشن مدت زیادی نیست که راه اندازی شده است و رفته رفته نیز بهبود می یابد!

ویژگی های مسیریاب بلد

  • مسیریابی سخنگو
  • نمایش اطلاعات ترافیکی زنده
  • امکان مشاهده کردن نقشه به دو صورت بعدی و سه بعدی نقشه
  • ضرف جویی در مصرف باتری گوشی و اینترنت
  • دارا بودن طرح ترافیک و طرح زوج و فرد در شهرهای مختلف از جمله تهران و اصفحان
  • قابلیت درج پلاک‌ ساختمان ها
  • رابط کاربری و نقشه فارسی
  • تغییر خودکار حالت روز و شب
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.