دانلود برنامه ایرانی دکتر بن اندروید – کامل ترین برنامه لاغری و تناسب اندام

انتشار: 4 بهمن 1396
ورژن: 1.4
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود برنامه ایرانی دکتر بن اندروید – کامل ترین برنامه لاغری و تناسب اندام

امروزه افراد بسیار اندکی دیده می شود که به تناسب اندام و چاق و لاغری خود اهمیت ندهند! تناسب اندام باعث زیبایی یک فرد می شود. اگر شما هم جزو افرادی هستید به تناسب اندام خود از لخاظ چاق و لاغری اهمیت می دهید؟ پس حتما این برنامه و مفید و کاربردی را از دست ندید! DrBen دکتر بن اپلیکیشنی ایرانی و کاملا فارسی برای گوشی های اندروید می باشد که کاملترین و بهترین برنامه لاغری و رسیدن به تناسب اندام است. یکی از مشکلاتی که در اراده اکثر افراد در سیدن به تناسب اندارم پیش میاد؛ عدم وجود راهنمای است که علاوه بر روحیه، مسکلات بسیاری را به وجود می آورد.

شما می توانید با نصب این برنامه به راحتی و آسانی کالری مصرفی خود را محاسبه کنید و غذای هایی که مورد شما استفاده می شود را اضافه نمایید و از چاقی جلوگیری نمایید. همچنین با کمک برنامه به ورزش ها و تمرینات مورد نیاز برای رسیدن به تناسب اندام بردازید تا بتوانید به تناسب اندام دلخواه خود برسید! اگر شما دوست دارید نناسب اندام مناسب و زیبا داشته باشید!؟ پیشنهاد ویژه داریم که این برنامه را از دست ندید!

ویژگی ها و امکانات برنامه دکتر بن

  • کم حجم با محیط کاربر پسند
  • دارای پخش محاسبه کالری نسبت به وزن و سن
  • امکان اضافه نمودن غذاهای مورد علاقه و استفاده خود برای بررسی بهتر
  • پیشنهاد دادن تمرین و ورزش های مناسب برای رسیدن به تناسب اندام
  • دارای بودن آموزش های مفید و کاربردی برای نتیجه بهتر
  • دارای پخش مشاوه برای رسیدن سریع به نتیجه دلخواه
  • توانایی یاد آوری روزانه تغذیه
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.