برنامه ایرانی کرفس – به دست آوردن وزن ایده آل و تناسب اندام

انتشار: 2 اسفند 1398
ورژن: 4.8.3
برنامه ایرانی کرفس – به دست آوردن وزن ایده آل و تناسب اندام

آیا شما نیز کالری و اضافه ورزن زیادی دارید؟ دنبال برنامه یا اپلیکیشنی برای کاهش و کنترل وزن خود می گردید، تا بتوانید با روش های متفاوت خود را به وزن ایده آل و تناسب اندام برساندید! کرفس یک برنامه ایرانی فوق العاده و بسیار مفید می باشد که توسط برنامه نویسان ایرانی طراحی شده و برای گوشی های اندروید تولید شده که تاکنون توانسته طرفداران زیادی را در ایران به خود جذب کند! این برنامه کاربردی کارآمدترین و سالم ترین روش ها را برای لاغر شدن پیشنهاد می دهد که به صورت خیلی سریع می توانید وزن دلخواه خود را به دست آورید. در نظر داشته باشید که در دنیای مجازی اینترنت می توانید روش های زیادی را برای رسیدن به لاغری پیدا کنید که اکثر آن ها می تواند به راحتی به بدن شما آسیب برساند، ولی با استفاده از برنامه باید با روش هایی همچن رژیم های سخت و غیر قابل انعطاف را فراموش کنید!

برنامه کرفس  امکانات و ویژگی های عالی را دارد که کاربران را به سادگی راهنمایی می کند و از خوردن غذاهایی که دوست دارید جلوگیری نمی کند و با روش های علمی که دارد می تواند شما را به وزن مدنظرتون برساند! پیشنهاد غذاهای مختلف و ورش های عالی بدون نیاز به وسایل خاص (با امکان انجام ورزش و تمرین ها در خانه) از دیگر ویژگی های مفید برنامه بوده که لیست کامل و اطلاعات عالی را در این مورد در اختیار شما خواهد گذاشت. البته لازم به ذکر است که بدانید که برنامه تحت نظر متخصص تغذیه بوده و کاملا اطلاعات سالمی را برای کاربران می دهد.

ویژگی های برنامه اندروید کرفس

  • کم حجم با محیط کاربر پسند و زیبا
  • در اختیار گذاشتن سالمترین روش ها برای لاغری
  • لیست بسیاری از غذاهای مختلف ایرانی و خارجی با اطلاعات
  • محاسبه غذاها و فعالیت های مختلف روزانه کاربر
  • پیشنهادات بسیار مفید برای رسیدن به هدف
  • تحت نظر متخصص تغذیه (کاملا سالم)
  • روش های آسان با اطلاعات کامل
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.