دانلود برنامه پی پاد برای اندروید – کیف پول همراه پاسارگاد

انتشار: 19 اسفند 1400
ورژن: 4.07.329
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود برنامه پی پاد برای اندروید – کیف پول همراه پاسارگاد

پی پاد یکی از برنامه ها و اپلیکیشن های عالی در زمینه امور مالی بوده و از ویژگی های بسیاری برای فراهم سازی کیف پول همراه برخوردار است. در واقع شما با نصب این برنامه می توانید همیشه در موبایل خود کیف پول الکترونیکی داشته باشید و در صورت نیاز از داشتن پول همراه خود به صورت الکترونیکی اعتمینان حاصل نمایید. ا پرداخت آنلاین عوارض آزادراهی از طریق اپلیکیشن پی پاد می توانید بهره ببرید و در  آزادراه های مجهز به پرداخت الکترونیک عوارض به راحتی عبور کنید. برای اینکار لازم است پلاک و مشخصیات ماشین را وارد کنید تا در صورت سفر و مسافرت مشکلی پیش نیاد. از سایر قابلیتهای برنامه می توان اسکن کد QR و یک پرداخت غیر مستقیم، تنها با اسکن کردن کد پذیرنده و وارد نمودن مبلغ انتقال امنجام دهید. امکان انتقال پول به صورت کارت به کارت و به حساب دیگر وجود دارد و حتی امکان شارژ کارت شهروندی را شارژ نمایید!

برنامه پی پاد را می توانید به صورت لینک مستقیم، نسخه آخر از ادامه این پست به راحتی دانلود نمایید و با نصب کردن بر روی موبایل خود کیف پول همراه همیشه داشته باشید ، در موردهای مختلف از آنها بهره ببرید.

برنامه پی پاد و برخی ویژگی های آن

  • کم حجم با امکانات رایگان برای نصب و استفاده
  • پرداخت عوارض آزادراهی با صبت پلاک و مشخصات ماشین قبل از سفر
  • قابلیت انتقال پول به دیگر حساب ها و …
  • قادر به اسکن کردن بارکدها
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.