دانلود برنامه همراه بانک موبایل پاسارگاد اندروید – نسخه جدید

انتشار: 19 اسفند 1400
ورژن: 8.0.7
دانلود برنامه همراه بانک موبایل پاسارگاد اندروید – نسخه جدید

اپلیکیشن های همراه بانک اندروید، برنامه های هستند که توسط بانک ها ارائه می شود تا کاربران و مشتریان بانک ها بتوانند به راحتی بدون نیاز به حضور در بانک، کارهای مورد نیاز بانکی خود را انجام دهند! همراه بانک پاسارگاد یک برنامه بانکی جهت فراهم سازی خدمات بانکی آسان از طریق دستگاه های تلفن همراه می باشد که طراحی و برای مشتریان بانک پاسارگاد در سه نسخه اندروید، آی او اس و جاوا عرضه شده است. برای انجام کارهای بانکی خود باید به بانک بروید و خیلی از وقت خود را صرف رسیدن نوبت و … کنید تا بتوانید کارهای بانکی خود را انجام دهید؛ ولی با استفاده از این اپلیکیشن دیگر نیازی نیست که وقت خود را در صرف ایستادند در بانک کنید و به راحتی می توانید در کمترین زمان ممکن کارهای بانکی خود را در هر جا خواستید انجام دهید و در زمان خود صرف جویی کنید!

امکان انتقال وجه داخلی و بین بانکی پایا، پرداخت تمام قبض ها، قابلت دریافت موجودی برای کارت، انتقال وجه کارت به کارت به صورت شتابی، تغییر رمز اینترنتی (رمز دوم)، پرداخت اقساط و … از برخی خدمات و ویژگی های برنامه همراه بانک پاسارگاد می باشد. اگر شما هم جزو مشتریان بانک پاسارگاد هستید و از خدمات بانکی آن ها بهره می برید، می توانید با نصب و استفاده از همراه بانک پاسارگاد به راحتی و آسانی آب خوردن می توانید، موارد و کارهای بانکی خود را در سریعترین زمان ممکن انجام دهید و از سرعت کاری لذت ببرید!

برنامه همراه بانک پاسارگاد و برخی ویژگی های آن

  • مشاهده جزئیات سپرده بانکی
  • امکان انتقال وجه داخلی و بین بانکی پایا
  • امکان انتقال وجه کارت به کارت به صورت شتابی
  • دریافت موجودی برای کارت های بانک پاسارگاد
  • امکان و قابلیت یادداشت گذاری بر روی گردش سپرده در حساب
  • خرید شارژ تلفن همراه برای اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و …
  • پرداخت قبض همراه اول با استفاده از شماره تلفن همراه
  • پرداخت قبض با امکان استفاده از بارکد
  • واریز قبض با استقاده از سپرده
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.