دانلود UNICORN – Color by Number Pixel Art 1.1.0.2 – بازی اسب تک شاخ اندروید

انتشار: 30 فروردین 1397
ورژن: 1.1.0.2
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود UNICORN – Color by Number Pixel Art 1.1.0.2 – بازی اسب تک شاخ اندروید

UNICORN – Color by Number Pixel Art Game یک بازی جذاب و زیبا با نحوه بازی بسیار سرگرم کننده برای گوشی و تبلت های اندروید میباشد که در گوگل پلی به صورت رایگان جهت بازی منتشر شده است. ایجاد شاهکارهای مدرن از هنر دیجیتال ساده تر از همیشه است! لذت بردن از هنر رنگ واقعی با تعداد که به شما هنر بی نظیر را جهت ایجادطرح می دهد. با نقاشی ها و هنرهای آثاری که در بازی بهوجود می آورید، استرس خود را دور میندازید و به آرامش ملحق میشود که یک بازی بسیار لذت بخش است. نحوه بازی را راحتی و آسان است، ولی رفته رفته سختی بالایی به خود می گیرد که باید از آن سختی ها عبور کنید!

این بازی هنرها و استعدادهایی کودکان را به خوبی افزایش می دهد، ولی به این معنی نیست که بازی را بزرگسالان نمی توانند آن را بازی کنند، بلکه بازی UNICORN – Color by Number Pixel Art Game را همه سنین می توانند بازی کنند! همچنین این بازی زیبا در مارکت گوگل پلی توانسته به امتیاز عالی 4.4 از 5.0 دست سابد و از این رو توسط کاربران اندرویدی از سراسر جهان بیش از 5 میلیون بار دریافت سده است که این امار محبوبیت بازی را بین کاربران نشان می دهد!

ویژگی های بازی UNICORN – Color by Number Pixel Art Game

  • نحوه بازی ساده و آسان با چالش های بسیار
  • توسعه دادن کامل مهارت های کودکی از طریق بازی
  • امکان به اشتراک گذاشتن با دوستان خود در اینستاگرم یا فیس بوک …
  • محتوای خانواده دوستانه و آزام بخش، ضد استرس و …
  • راه آرامش بخش برای تبدیل شدن به استاد ذهن
  • محیط و دنیای پیکسلی کامل
  • سطوح مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.