دانلود Talking Pierre the Parrot 3.4 – برنامه صحبت کردن با طوطی سخنگو اندروید

انتشار: 5 فروردین 1397
ورژن: 3.4
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Talking Pierre the Parrot 3.4 – برنامه صحبت کردن با طوطی سخنگو اندروید

تام سخنگو یکی از برنامه های بسیار محبوب و به نوعی مورد نیاز برای هر گوشی اندرویدی می باشد که کمتر کسی دیده می شود که از طریق گوشی های هوشمند اندروید استفاده کند، ولی با این بازی آشنا نباشد. بازی های مختلف و عالی در این زمینه برای سیستم عامل اندروید وجود دارد که یکی از آن ها بازی محبوب و فوق العاده طوطی سخنگو است که دارای هیجان و جذابیت بالایی نسبت به بازی تام سخنگو نیز می باشد. Talking Pierre the Parrot پیر طوطی سخنگو یک بازی  عالی و زیبا  از سوی استودیو بازی سازی Outfit7 (گربه سخنگو) می باشد که در بازی شما یک طوطی خواهید بود که می توانید با آن ها صحبت کنید و ا نیز با شما به صورت جذاب حرف می زند! بازی آیتم جذابی نیز دارد  که می تواند ساعت شما را سرگرم کند!

طوطی با صدای بلند حرف می زند و حتی گیتار به دست می خواند که شما را وادار می کند تا با او حرف بزنید و سرگرمی عمیقی برای خود ایجاد کنید! البته این طوطی برای شما حرکات جذاب، جالب و خنده داری را نیز به نمایش می گذارد که هرکدام از کارهاش دارای جذابیت خاصی می باشد. دوست دارید صدای گیتار طوطی را بشنوید؟ با او حرف بزنید و صحبت کنید؟! پس حتما بازی را Talking Pierre the Parrot از دست ندید! بازی طوطی سخن گو تنها در مارکت گوگل پلی تواسته از سطح تعداد دانلود 100 میلیون بگذرد!

ویژگی های برنامه Talking Pierre the Parrot

  • انجام بازی های سرگرم کننده با پیر
  • تکرار کردن جملات کاربران به صوتر و شیرینتر توسط پیر
  • داشتن شخصیت جذاب طوطی سخنگو با نام پیر
  • وجود شخصیت های دیگر از جمله تام سخنگو در برخی موارد بازی
  • گیتار زدن پیر طوطی سخن با جذابیت و آهنگ عالی
  • امکان انجام دادن حرکات جذاب با طوطی
  • بدون نیاز به فایل دیتا با حجم کم و گرافیک عالی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.