دانلود Wrath Of War: Endless Dark Age 1.2.02 – بازی خشم جنگ اندروید

انتشار: 20 تیر 1396
ورژن: 1.2.02
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Wrath Of War: Endless Dark Age 1.2.02 – بازی خشم جنگ اندروید

Wrath Of War: Endless Dark Age خشم جنگ: عصر تاریکی بی پایان بازی هیجان انگیز از جنگ های بی پایان در سبک استراتژی می باشد که در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان برای گوشی و تبلت های اندروید منتشر شده است. داستان بازی از جایی شورع می شود که پادشاه سفید اژدها در جنگ جان سپرد و شاه سیاه تاج و تخت را به سرقت برد. تاریکی جهان را تسخیر می کند و طرف های تاریک طبیعت بشر به تدریج در حال افزایش است. فرزندان و پادشاهان سفید در رنج و انتظار شما هستند تا آن ها را از این وضعیت نجات دهید. شما در بازی مردم خود را برای بازسازی امپراتوری در تاریکی به منظور مبارزه با پادشاه سیاه رهبری خواهید کرد! همچنین شما می توانید با بدست آوردن قدرت متحدان خود را برای مبارزه و جنگ علیه دشمنان فرا خوانید تا بتوانید آن ها را نابود کنید و تاریکی را از بین ببرید.

مبارزه با بازیکنان برجسته از سراسر جهان که حتی می توانید مانورهای مناسب دیپلماتیک را انتخاب کنید و با متحدان دیگر متحد شوید یا آن ها را به نبرد بکشید! بازی Wrath Of War: Endless Dark Age آنلاین است و برای اجرا آن به صورت دائمی نیاز به اتصال اینترنت دارد که این امکان برای شما فراهم می شود تا بتوانید به صورت آنلاین از سراسر جهان با بازیکنان قدرتمند رقابت کنید!

ویژگی های بازی Wrath Of War: Endless Dark Age

 • وجود سلاح های سحر و جادو با به میدان آوردن اژدها!
 • امکان برقراری ارتباط با بازیکنان دیگر در سراسر جهان
 • امکان ارتقاء ساختمان ها، ساخت دیوار، آموزش نیروها و دفاع از دیوار
 • به اشتراک گذاشتن تمام تکنولوژی های اتحاد و پیروزی با تمام اتحادها
 • امکان متحد شدن و جمع آوری متحدان برای گسترش اتحادیه و یا نبرد!
 • مبارزه به صورت PVP آنلاین با بازیکنان قدرتمند و برجسته از سراسر جهان!
 • محاصره و کشف استراتژی منحصر به فرد خود برای برنده شدن!
 • تغییر اسلحه نظامی و نقشه کشیدن به صورت استراتژی

دانلود Wrath Of War: Endless Dark Age 1.2.02 – بازی خشم جنگ اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.