دانلود بازی ایرانی و فکری جدولانه اندروید – جدول شرح متن بدون نیاز به تایپ

انتشار: 30 تیر 1396
ورژن: 2.0.3
,
دانلود بازی ایرانی و فکری جدولانه اندروید – جدول شرح متن بدون نیاز به تایپ

جدولانه یکی از بازی های ایرانی پرطرفدار و سرگرم کننده در زمینه حل جدول می باشد که اولین برنامه جدول شرح متن برای گوشی و تبلت های اندروید است. بازی کردن این بازی نسبت به بازی های دیگر حل جدول بسیار آسان و ساده می باشد که در بازی هیچ نیازی نیست برای پیدا کردن و حل جدول متن بنویسید! تنها کاری که خواهید کرد جا به جا کردن خانه های موجود کلمات می باشد. انی بازطی سطح های بسیاری دارد که رفته رفته بسیار سخت خواهد شد و شما را به چالش های فکری وارد خواهد کرد که باعث افزایش هوش و حافظه می شود. بازی جدولانه مورد پسند هزاران کاربران ایرانی بوده و دارای بیش از 500 هزار نصب فعال است که این محبوبیت بازی را نشان می دهد. اگر شما دوستدار بازی های فکری هستید، پیشنهاد می کنیم این بازی زیبا را از دست ندید!

برخی ویژگی های بازی جدولانه

  • کم حجم و بسیار سرگرم کننده
  • دارای چالش های افزایش هوش و حافظه
  • امکان جابه جا کردن خانه کلمات برای پیدا کردن جواب
  • بدون نیاز به تایپ کردن متن

دانلود بازی ایرانی و فکری جدولانه اندروید – جدول شرح متن بدون نیاز به تایپ

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.