دانلود WarZ: Law of Survival 1.7.4 – بازی اکشن جنگ زد: قانون بقا اندروید

انتشار: 31 فروردین 1397
ورژن: 1.7.4
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود WarZ: Law of Survival 1.7.4 – بازی اکشن جنگ زد: قانون بقا اندروید

WarZ: Law of Survival ترجمه فارسی (جنگ زد: قانون بقا) یکی از بازی های با کیفیت و عالی کشتار زامبی از طریق تیراندازی برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. بازی قانون بقا یک نوع نبرد پادشاهی جدیدی در موربایل می باشد که شما در آن فقط در برابر حملات زامبی ها باید از انسان ها محافظت کنید که در هر اقدام شاهد تعداد انبوهی از زامبی ها خواهید بود. شما در بازی باید سعی کنید هر چقدر می توانید منابع را جمع آوری کنید و اردوگاه خود را بسازید که باید این را در نظر داشته باشید تنها هدف شما زنده ماندن است که اگر کمی از این هدف دور شوید خوراک زامبی ها خواهید بود. در بازی شما شاهد بیمارستان های پر از ویروس زامبی، مدرسه های رها شده و مکان های بسبار دیگر خواهید بود که از دست زامبی ها به جنگل پناه برده اید!

بازی WarZ: Law of Survival یک بازی آخر الزمان زامبی با قابلیت و ویژگی های عالی می باشد که در آن شما از ابتدا باید سعی و تلاش خود را برای جمع آوری مواد و ساخت و ارتقاء سلاح به طور مداوم، انتخاب عناصر دفاعی مناسب بر اساس صحنه، ساختن یک مکان برای خودتان در بیابان و محافظت از آن در برابر آسب های زامبی و حملاتی و .. پبردازید که بدون شک شما را در هیجان بسیار بالایی قرار خواهد داد. همچین بازی طراحی شده با کیفیت بالا گیم بالا می باشد که یک بازی کشتار زامبی با گرافیک عالی را در گوشی های اندروید فراهم می کند که لازم به ذکر است امکان بازی کردن در دو حالت آنلاین و آفلاین در بازی وجود دارد که می توانید بازی کتید و لذت ببرید!

ویژگی های بازی WarZ: Law of Survival

  • وجود سلاح های عالی از تفنگ تا وسیله های دیگر
  • امکان ارتقاء دادن بسیاری از موارد برای بهتر شدن روند
  • وجود خانه و ساختمان های عمومی پر از ویروس زامبی
  • امکان ساختا پناهگاه از طریق موارد مختلف برای پنهان شدن
  • وجود شخصیت های مختلف کشتار زامبی با حضور به موقع

دانلود WarZ: Law of Survival 1.7.4 – بازی اکشن جنگ زد: قانون بقا اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.