دانلود War Planet Online: Global Conquest 1.2.1b – بازی جنگ سیاره اندروید

انتشار: 16 آذر 1396
ورژن: 1.2.1b
اندروید: 4.0.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود War Planet Online: Global Conquest 1.2.1b – بازی جنگ سیاره اندروید

War Planet Online: Global Conquest جنگ ستاره بازی جدید و زیبا در سبک بازی های استراتژیک مدرن می باشد که از سوی استودیو بازی سازی گیم لافت برای گوشی های اندروید عرضه شده است. این بازی نیز همانند دیگر بازی های استودیو گیم لافت زیبا و جذاب هست که در آن شاهد جنگ سیاره خواهید بود که شما نیز جزو ان ها هستید و باید در این زمینه برای خود تلاش های بسیاری کنید. زمانی که تمام جهان در حال جنگ است، ژنرال های بلند پروازانه به چالش می آیند و ارتش خود را به سمت جنگ جهانی بر می گردانند. زمان به اعتصاب آمده است! باید آنچه لازم دارید برای پیروزی خود بسازید که می توان از نمونه های سازندگی به ساختن پایگاه خود، تسلط بر مناطق یا یک نقشه واقعی در دنیای واقعی، رهبری جناح خود را به تسخیر هر ملت جهان می باشد!

در بازی War Planet Online شما یک نظام مدرن مدرن هستید، به عنوان یک سلطان یا وایکینگهای قدیمی شما نیز این هدف را دارید که برای خود مکان امنی را بسازید و از متحدان خود دور شده اید. اما شما از رقبا آزاد نیستید بسیاری از ژنرال ها جاه طلبی خود را به اشتراک می گذارند و ارتش های وفادار خود را به آنها واگذار می کنند که این باعث ضعیفی و شکست خود شما در مقابل دیگران می شود که نباید از چنین موضوعی غافل باشید. همانطور که از نام بازی پیداست، بازی War Planet Online آنلاین است و تمام وقت برای اینترنت احتیاج دارد که تا بتوانید با بازیکنان دیگر از سراسر جهان به چالش های بزرگ بپردازید و فرماندهی خود را در این عرصه مدرن نشان دهید!!

برخی از ویژگی های بازی War Planet Online

 • بازی با هزاران نفر از بازیکنان واقعی از سراسر جهان!
 • ساخت یک امپراتوری قدرتمند در برابر دشمنان (بازیکنان دیگر)
 • امکان چت کردن جهانی و دریافت امکانات از یکدیگر در بازی
 • ساخت و سفارش واحدهای فوق العاده مدرن بر اساس ماشین های جنگی
 • وجود ماشین های مدرن مانند توپخانه ی متحرک، تانک های نبرد و بمب افکن های بزرگ رها!
 • جنگ تمام عیار را در طول یک نقشه جهانی به طور دقیق
 • برخورد با فحاشی یا وایکینگ مدرن در جنگ واقعی PvP در زمان واقعی!
 • تبدیل شدن به سلطان بوم با صدور دستورات تقسیم!

دانلود War Planet Online: Global Conquest 1.2.1b – بازی جنگ سیاره اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.