دانلود Viking Heroes War 1.2.0 – بازی جنگ قهرمانان وایکینگ برای اندروید

انتشار: 16 خرداد 1397
ورژن: 1.2.0
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Viking Heroes War 1.2.0 – بازی جنگ قهرمانان وایکینگ برای اندروید

Viking Heroes War (جنگ قهرمانان وایکینگ) بازی از نمایشگر جنگ وایکینگ ها برای موبایل و تبلت های اندروید است که دارای سبک استراتژی و ایفاس نقش می باشد. نبرد نهایی بین خدایان آغاز شده است! تنها جنگجویان وحشیانه ویکویک که در جنگ جان می گیرند، توسط اودین انتخاب خواهند شد تا با وی در والحالا با وی مبارزه کنند. بزرگترین افتخار برای جنگجویان برزگ امتیاز برای هر ویکیپدیا که با زحمت مبارزه می کند. در بازی شما شاهد جهان خشن و بی رحم از خدایان خواهید بود! برای پایان دادن به عدنان قدرتمند باید مبارزه کنید و هر دشمن را بکشید تا زمانی که به هدف اصلی خود دست پیدا نکنید باید از جنگیدن دست برندارید. وایکینگ های مورد برای جنگ انتخاب شده شده ند حال منتظر هدایت شما هستند تا به سوی پیروزی های بی نظیر قدم بردارید!

گیم پلی آسان بازی آسان است که در آن به ماجراجویی جنگی از دریاها تا کشف سرزمین های جدید خواهید پرداخت که ساختن یک امپراتوری با استخدام نیروهای مناسب و ارتقاء قهرمانان پخشی از بازی است که باعث پیروزی شده می شود. همچنین بازی Viking Heroes War دارای کیفیت گرافیک عالی از به اجرا گذاشتن یک بازی استراتژی با جنگ وایکینگ ها می باشد که طراحی و توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی Lab Cave Games است و در مارکت پلی استوری اندروید به صورت رایگان عرضه شده است.

ویژگی های بازی Viking Heroes War :

– پیدا کردن جزییات ارتقاء با بسیاری از شگفتی ها

– ضربه زدن برای جمع آوری سنگ و ساخت کشتی های

– پر کردن کشتی از ارتش خود قبل از شرکت در جنگ حماسی

– زمان نعهد برای رشد دادن و پیشرفت روستای وایکینگ خود

– ساخت حکومت های جدید با استخدام ارتش برای قدرت

– سطح نگرش قهرمان، مهارت ها و لوازم جانبی و …

– خرید سلاح های مختلف برای ارتش های رزمی

– ایجاد و مدیریت قبیله وایکینگ قهرمانان

– و …

دانلود Viking Heroes War 1.2.0 – بازی جنگ قهرمانان وایکینگ برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.