دانلود Ultimate Tennis 2.27.3094 – بازی تنیس نهایی اندروید

انتشار: 15 تیر 1397
ورژن: 2.27.3094
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Ultimate Tennis 2.27.3094 – بازی تنیس نهایی اندروید

Ultimate Tennis تنیس نهایی بازی جذاب و زیبا تنیس حرفه ای با طراحی و شبیه سازی عالی از این ورزش پرطرفدار میباشد که طراحی و منتشر شده از استودیو بازی سازی 9M Interactive برای گوشی و تبلت های اندروید است. تنیس نهایی کامل ترین بازی برای تلفن همراه تا کنون است! لذت بردن از بازی هیجان انگیز، گرافیک زیبا و عمل دقیق بخشی از طراحی جذاب و زیبای بازی است. تنیس نهایی به شما یک نسخه یابی شده از گیم پلی محیط و کنترل بازی آشنا را ارائه می دهد که قوانین تنیس به گونه ای تنظیم شده است که باعث به وجود آمدن گیم پلی سریع با شبیه سازی عالی شده است. شما می توانید با نصب این بازی در موبایل خود شاهد تنیس واقعی از دنیای امروزه خواهید شد که در دیگر بازی های تنیس نمی توانید آن هیجان و جذابیت را تجربه کنید!

بازی دارای حالت های مختلف از جمله آنلاین و آفلاین است که می توانید در مسابقات لیگ، تور جهانی و … شرکت کنید تا بتوانید سرگرمی جدید را ایجاد کنید. همچنین هر کدام از حالت ها و مسابقات دارای ویژگی های مختلف نسبت به هم هستند که مخصوصا در حالت آنلاین شما می توانید از بازی کردن نهایت لذت را ببرید و چالش هیجانی را بین بازیکنان دیگر از سراسر جهان ایجاد کنید که می توانید از دوستان شما نیز باشد. اگر از طرفداران بازی تنیس هستید؟ پیشنهاد می کینم بازی Ultimate Tennis را امتحان کنید! همچنین لازم به ذکر است که امتیاز 4.3 از 5.0 را با بیش از 10 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Ultimate Tennis :

– تجربه حالت های مختلف از بازی از جمله تور جهانی، لیگ و …

– امکان بازی کردن به دو صورت آنلاین و آفلاین

– به کار گیری حرکت های عالی تنیس برای غافلگیری

– بازی با بازیکنان مختلف در سبک های متفاوت نسبت هم

– بازی کردن در حالت آنلاین با دیگر بازیکنان در زمان واقعی

– لذت بردن از گرافیک واقع گرایانه ای عالی

– بازی با کنترل دستی عالی

– و …

دانلود Ultimate Tennis 2.27.3094 – بازی تنیس نهایی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.