دانلود TOWER BUILDER: BUILD IT 1.0.24 – بازی سازنده برج برای اندروید

انتشار: 13 تیر 1396
ورژن: 1.0.24
اندروید: 3.0 به بالا
دانلود TOWER BUILDER: BUILD IT 1.0.24 – بازی سازنده برج برای اندروید

TOWER BUILDER: BUILD IT بازی عالی و سرگرم کننده در زمینه بازی های آرکید و شهرسازی است که توسط استودیوی بازی سازی Artik Games برای گوشی های اندروید می باشد. در این بازی نیز مثل بازی های دیگر برج سازی، باید به ساخت برج ها و آسمان خراش ها بپردازید. کار شما بلوک گذاری ساختمان ها و یا بهتر برج ها بلند است که در مراحل مختلف با برج هایی جذاب و بسیار بلند را باید بسازید! بازی برج سازنده نحوه بازی ساده دارد که نیاز به تمرکز و تعادل بالا دارد تا بلوک گذاری ها درست انجام شود و امتیاز خوبی را دریافت نمایید. این بازی برای تمام سنین افراد مناسب است که بسیار اعتیاد آور بوده با گیم پلی لذت پخش و سرگرم کننده که کاربران را به خود جذب می کند.

ویژگی های اصلی بازی TOWER BUILDER: BUILD IT

  • بسیار سرگرم کننده، اعتیاد آور و لذت بخش
  • مناسب سبک بازی های ساختمان سازی برای تمام سنین
  • مراحل جذاب با برج ها و آسمان خراش های بسیار بلند و زیبا
  • ساخت برج و استراک گذاری در رسانه ها و شبکه های اجتماعی

دانلود TOWER BUILDER: BUILD IT 1.0.24 – بازی سازنده برج برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.