دانلود The Godfather 1.31 – بازی استراتژی پدرخوانده اندروید

انتشار: 24 مرداد 1396
ورژن: 1.31
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود The Godfather 1.31 – بازی استراتژی پدرخوانده اندروید

The Godfather یک بازی جدید و بسیار جذاب در سبک محبوب استراتژی از سوی استودیو بازی سازی FT Games برای گوشی و تبلت های اندرویدی طراحی و عرضه شده است. این بازی برگرفته از فیلم پرطرفدار پدرخوانده می باشد که با همان نام نیز عرضه شده است که در آن می توانید شخصیت های محبوب فیلم را مشاهده کنید. در بازی شما داستان بی حد و حصر از پول، قدرت، و فساد را مشاهد خواهید کرد که در ان کارهای جنایی بسیار وجود دارد. دون ویتو کورلئونه به شما را برای ورود به عالم اموات جنایی بدنام 1945احضار می کند. عنوان دوم در دستور پدرخوانده، به شما داده خواهد شد تا اعمال جنایی و کثیفی را انجام دهید که مبارزه برای افتخار و احترام خانواده قدرتمند در شهر نیویورک است.

بازی The Godfather قبل از توسط استودیو بازی سازی بزرگ الکترونیک آرتس برای پلتفرم های پرطرفدار و مختلف از جمله پلی استیشن 2، پلی استیشن 3، ایکس باکس، اکس باکس ۳۶۰ و … طراحی و عرضه شده است که توانسته طرفداران بسیار زیادی را جذب خود کند. این بازی یک بازی داستانی و جذاب با کیفیت گرافیک عالی می باشد که در آن شاهد کشتار و انجام عملیات جنایی و استراتژی خواهید بود!

برخی از ویژگی های بازی The Godfather

  • ساخت یک قصر مناسب برای کار فرمایان پدرخوانده
  • به کار گرفتن سربازان و آدمان خود برای انجام کارهای جناییی
  • تاسیس قدرتمند و ثروتمند با کمک متحدان خود
  • وجود تفنگ های بسیار و مختلف برای انجام عملیات در مکان های گوناگون
  • تکمیل ماموریت های خود با موفقیت و دریافت پاداش و جایزه
  • دفاع از سرزمین خود و اعلام جنگ به خانواده رقیب

دانلود The Godfather 1.31 – بازی استراتژی پدرخوانده اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.