دانلود Tactile Wars 1.7.3 – بازی استراتژی جنگ های لمسی (تاکتیکی) اندروید

انتشار: 14 دی 1396
ورژن: 1.7.3
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود Tactile Wars 1.7.3 – بازی استراتژی جنگ های لمسی (تاکتیکی) اندروید

Tactile Wars به فارسی (جنگ های لمسی) یک بازی عالی و زیبا پر از تاکتیک های جنگی در بسک استراتژی برای اندروید میباشد که از سوی استودیو ANKAMA GAMES در مارکت اندروید گوگل پلی به صورت رایگان انتشار یافته است. در یک بازی جنگ سریع، سرگرم کننده و رنگارنگ به بازیکنان از سراسر جهان بپیوندید! در بازی به طور کلی یک ارتش از رنگدانه های مینی سرباز، مسلح با اسلحه های رنگی تبدیل شوید! هدف این بازی استراتژی روشن است که به این معنی می باشد: سرزمین های دیگر بازیکنان را با رنگ های مختلف تسخیر کنید و قدرت خود را رفته رفته افزایش دهید تا بهترین جنگ های تکتیکی را به وجود آورید. برای پیوست باید یک رنگ را انتخال کنید و ارتش زنگی خود را برای جنگ های مداوم با بازیکنان دیگر از سراسر جهان آماده نمایید!

نحوه آسان و ساده است که در ان شما با انگشت خود سربازان را هدایت می کنید و نیاز به حرکات اضافی نبوده و نیست. این بازی دارای ویژگی های لمسی یا همان تاکتیکی است که در بازی برای جنگ های EPIC: پیاده نظام، معادن، مخازن، برج ها، استخدام مزدور، ارتقاء سربازان و … صورت می گیرد و حتی امکان اتحاد با دیگر بازیکنان وجود دارد تا یک بازی استراتژیک عالی و زیبا را شاهد باشید و از بازی کردن آن لذت ببرید! بازی Tactile Wars در گوگل پلی 5 میلیون بار مورد دانلود کاربران سیستم عامل اندروید قرار گرفته است!

ویژگی های بازی Tactile Wars

  • انهدام ده ها دشمن از هر طرف حمله های بدون توقف و مداوم!
  • ساخت کامپوننت پایه خود
  • کنترل سربازان با توانایی های ویژه با کلید بودن آن ها در میدان جنگ کلید
  • برنده شدن در جنگ ها و رسیدن به رتبه برتر جهان
  • برنده شدن در مسابقات، کسب امتیازات و بهبود نیروی اعتصاب و دفاع از طریق باز کردن فن آوری های جدید
  • اتحاد با بازیکنان دیگر برای محافظ از هم و شکست دشمنان

دانلود Tactile Wars 1.7.3 – بازی استراتژی جنگ های لمسی (تاکتیکی) اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.