دانلود Streets of Rage Classic 1.0.1 – بازی شورش در شهر سگا برای گوشی اندروید

انتشار: 1 بهمن 1396
ورژن: 1.0.1
اندروید: 4.4 به بالا
دانلود Streets of Rage Classic 1.0.1 – بازی شورش در شهر سگا برای گوشی اندروید

کمتر کسی امروزه دیده می شود که با بازی محبوب و جذاب شورش در شهر آشنا نباشد! شورش در شهر یک بازی جذاب و با هیجانی عالی است که در سال 1991 برای اولین توسط کمپانی مشهور سگا طراحی و توسعه یافت که برای پلتفرم سگا عرضه شد و بعد از آن به برای دیگر پلتفرم های مختلف منتشر شد. این بازی دارای سه شخصیت با حالت های مختلف می باشد که شما را به سوی شوررش های شهری می برد که در آن شاهد غول های خیابانی خواهید بود و باید با چالش های بسیار آن ها را به کشید! خیابان ها پر از خشم های جنایتکاران هست که باید در مقابل آن ها به ایستید و با استفاده از سلاح های مختلف شکستشون دهید و به مراحل بسیاری که در بازی وجود دارد راه بیابید.

Streets of Rage Classic نسخه اندروید بازی شوررش در شهر می باشد که به تازگی در مارکت گوگل پلی عرضه شده است و ما نیز تصمیم گرفتیم آن را پیش کاربران گرامی سایت میلاد دانلود معرفی کنیم و برای دانلود قرار دهیم. این بازی اعتیاد آور است، اگر شما هم جزو طرفداران بازی هستید؟ پس حتما آن را در موبایل اندروید خود امتجان نمایید!

برخی از ویژگی های بازی Streets of Rage Classic

  • بسیار کم حجم با قابلیت ها و گرافیک نسخه سگا
  • وجود سه شخصیت مختلف، هر کدام با قدرت های خود
  • وجود مراحل بسیار و جذاب با چالش های متنوع
  • امکان بازی کردن به صورت چند نفره از طریق شبکه وای فای!
  • پشتیبانی از کنترل سکا با شبیه سازی آن
  • پشتیبانی از اکثر قابلیت های پلتفرم سگا

دانلود Streets of Rage Classic 1.0.1 – بازی شورش در شهر سگا برای گوشی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.