دانلود Star Wars™: Commander 7.5.0.138 – بازی جنگ ستارگان اندروید

انتشار: 7 خرداد 1398
ورژن: 7.5.0.138
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود Star Wars™: Commander 7.5.0.138 – بازی جنگ ستارگان اندروید

Star Wars™: Commander جنگ ستارگان بازی عالی و پرطرفدار در سبک استراتژی می باشد که توسط استودیو معروف Disney والت دیزنی طراحی و برای سیست عامل های محبوب اندروید و آی او اس به صورت رایگان منتشر شده است! جنگ کهکشانی شدت میگیرد جنگ با شورشیان و دشمنان شروع می شود. شما در بازی با پیوستن به مبارزه، باید به ساخت پایه و جذب ارتش برای خود بپردازید که یک برنامه ریزی دفاعی عالی در برابر دشمنان داشته باشید تا بتوانید با نیروهای خود به پیروزی در جهان جنگ زده کهکشان ها از سراسر جهان برسید! نبرد با در حالت CONTRE با شخصیت های نمادین برای از بین بردن واحد مانند AT-ATS و … با میلیون ها نفر از سراسر جهان در جنگ های حماسی ستارگان!

نحوه بازی از آموزش نیروها و حمله کردن به دشمنان یا شورشیان است که حتی، امکان ساخت واحد ها و وسایل نقلیه با ارتقاء آن ها وجود دارد و با سطح های مختلفی از بازی رو به رو خواهید شد. بازی Star Wars™: Commander دارای گیم پلی ترکیبی از دو سبک منحصر به فرد اکشن و استراتژی می باشد که علاوه بر این کیفیت گرافیک عالی را از بازی به اجرا می گذارد

ویژگی های بازی Star Wars™: Commander :

– امکان انتخاب مبارزه برای شورش یا امپراتوری

– آموزش نیروهای نظامی برای شرکت در نبردهای مختلف

– ساخت واحد ها و وسایل نقلیه با امکان ارتقاء های مختلف

– نبرد در یکی از جهان های مختلف در جهان جنگ ستارگان

– دفاع از پایگاه خود در حالت CONTRE نیروهای دشمن

– تکمیل تکالیف داستان و به دست آوردن پاداش اضافی

– تیم یو پی با دوستان و متحدان به شکل تیم نهایی

– وجود سطح های مختلف قهرمانان، سربازان و …

دانلود Star Wars™: Commander 7.5.0.138 – بازی جنگ ستارگان اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.