دانلود South Park: Phone Destroyer 2.3.1 – بازی پارک جنوبی اندروید

انتشار: 20 بهمن 1396
ورژن: 2.3.1
اندروید: 4.4 به بالا
دانلود South Park: Phone Destroyer 2.3.1 – بازی پارک جنوبی اندروید

South Park: Phone Destroyer (جنوب پارک: تلفن ویرانگر) بازی محبوب و زیبا برای گوشی های اندروید و آی او اس از سوی استودیو بازی سازی Ubisoft Entertainment انتشار شده است. در بازی شاهد فرا رسیدن نبرد واقعی در زمان واقعی خواهید بود؛ چیزی که تا کنون تجربه نکرده اید! شخصیت های پارک جنوبی شما را به نمایش می گذارد، استراتژی زمان واقعی بسته بندی شده در انفجار جنگ های PvP، طلسم علامت تجاری پارک جنوبی و جمع آوری کارت های موجود بخشی از این بازی عالی است. یکی از چالش های شما در بازی جمع آوری و ارتقاء دادن بیش از 80 کارت های منحصر به فرد با طراحی همه جدید، زیبا ارائه شده است که علاوه بر ایجاد چالش باعث افزاش سرگرمی و هیجان شده است!

بازی South Park: Phone Destroyer یک تجربه کاملا جدید پارک جنوبی با نسخه های جدید و پیچیده از شخصیت های نمادین مانند سیببورگ کنی، نین جی کایل، جادوگر بزرگ کارترمن و … که هر کدام از جذابیت متفاوتی برخوردار هستند. ضرب و شتم مخالفان در زمان واقعی PVP جنگ، تجربه یک داستان تک نفره خنده دار و … از برخی ویژگی های بازی هستند. بازی South Park: Phone Destroyer در مارکت اندروید و محبوب گوگل پلی نزدیک به 10 میلیون بار توسط کاربران از سراسر دینا دانلود شده است!

ویژگی های بازی South Park: Phone Destroyer

  • تجربه یک داستان تک نفره خنده دار در گیم
  • یک تجربه کاملا جدید پارک جنوبی با نسخه های جدید و پیچیده
  • وجود شخصیت های نمادین مانند سیببورگ کنی، نین جی کایل و …
  • جمع آوری و ارتقاء بیش از 80 کارت های منحصر به فرد با طراحی جدید
  • به اشتراک گذاشتن کارت ها با هم تیمی های خود
  • ضرب و شتم مخالفان در زمان واقعی PVP جنگ!

دانلود South Park: Phone Destroyer 2.3.1 – بازی پارک جنوبی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.