دانلود ShaqFu: A Legend Reborn 1.04.12 – بازی افسانه متولد شده اندروید

انتشار: 16 مرداد 1397
ورژن: 1.04.12
اندروید: 5.0 به بالا
,
دانلود ShaqFu: A Legend Reborn 1.04.12 – بازی افسانه متولد شده اندروید

ShaqFu: A Legend Reborn افسانه دوباره متولد شده یک بازی برای اندروید است که چند روز پیش در مدت نه زیاد دور در مارکت گوگل پلی توسط استودیو بازی سازی Mad Dog Games, LLC طراحی و مورد عرضه قرار گرفته است که از گیم پلی و سبک بازی قدرتمند آرکید برخوردار است. جهان در آستانه فاجعه است. گنجینه های ملی فرهنگ مشهور چهره های واقعی خود را که عبارتند از شیاطین، نشان می دهند که برای نابود کردن دنیای ما فرستاده شده اند. در این صورت با این روش بشر به بردگی می رسد. تنها یک مرد قدرتمند می تواند دنیا را نجات دهد! یتیم فقیر چینی، که توسط یک استاد هنر رزمی آموزش دیده است، باید با سرنوشت خود روبرو شود و قدرت باند طلای مقدس را آزاد کند که در نهایت قهرمانان باید جمع آوری شوند!

بازی ShaqFu مکان های بسیاری با کیفیت طراحی بالایی برخوردار است که می تواند ساعت ها هر کاربری را به نبرد با دشمنان مشغول کند. همچنین دشمنان مختلف وجود دارد که رفته فته با کسب موفقیت به سطح های قدرتمندتر و چالشی ارتقاء خواهد یافت که باید در آنجا نبرد با دشمنان غیر زمینی ادامه دهید. بازی ShaqFu: A Legend Reborn از گرافیک با کیفیت و حرکات نبرد کنسولی برخوردار است که می تواند به نوعی یک بازی فوق العاده را برای سیستم عامل اندروید به وجود آورد. هم اکنون این بازی زیبا را به همراه دیتا و نسخه مود شده بی نهایت، با لینک مستقیم از ادامه مطلب دریافت نمایید!

ویژگی های بازی ShaqFu: A Legend Reborn :

– نبرد نیروهای شیطانی به عنوان شاهزاده خانم

– کلاسیک با طرف پیامایش از ضرب و شتم در بهترین حالت

– رگ آهنگ جدید منحصر به فرد خود را از بزرگ دیزل

– انفجار شرکای بد با حرکت قدرت انفجار

– تبدیل به یک کیت مجهز به دیزل و گرفتن دشمنان مانند رنج

– تبدیل شدن به یک کاکتوس غول پیکر و دشمنان خود

– محیط های مختلف از یک شهر

– و …

دانلود ShaqFu: A Legend Reborn 1.04.12 – بازی افسانه متولد شده اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.