دانلود Shadow Battle 2.2.30 – بازی اکشن نبرد سایه اندروید

انتشار: 22 مرداد 1397
ورژن: 2.2.30
اندروید: 4.0.3 به بالا
,
دانلود Shadow Battle 2.2.30 – بازی اکشن نبرد سایه اندروید

Shadow Battle نبر سایه یک بازی عالی و زیبا در سبک اکشن و مبارزه ای می باشد که توسط استودیو بازی سازی Blackhole Studio برای گوشی های اندروید طراحی و در گوگل پلی به صورت رایگان انتشار یافته است. شخیصت های قهرمانی زیادی در بازی وجود را که می توانید شخصت دوستداشتنی خود را انتخاب نمایید و وارد نبردهای یک برابر یک با روش مبارزه سایه شوید. هر قهرمان دارای یک تحول منحصر به فرد است که از قدرت ویژه ی خود برخوردار است که در مبارزات می توانید شاهد ضربات بسیار سنگین از جمله خشم و حرکات فوق العاده حرفه های که بسیار کشنده است و می توانید با استفاده صحیح از آن ها، حریفان خود را به خوبی و آسانی شکست دهید و قهرمانی مسابقات را به نام خود ثبت نمایید.

نحوه بازی در مبارزات به شکلی است که باید از فکر خود استفاده نمایید تا بتوانید دشمنان را شکست دهید؛ هر فضای خالی که وجود دارد باید قهرمان خود را به آنجا جرت دهید، مهارت ها را در طول مبارزه با ضربه زدن بر روی آیکون های خود در گوشه پایین سمت راست تغییر دهید و همچنین از عکس العمل سریعی در زدن ضربه به آیکون ها داشته باشید. بازی Shadow Battle از کیفیت گرافیک بالا و جذابی دارد که برای شما این امکان فراهم میشود تا تجربه عالی از جلوه های بسیار زیبا و سه بعدی را داشته باشید و از بازی کردن لذت برید.

برخی از ویژگی های بازی Shadow Battle :

– هر قهرمان دارای یک تحول منحصر به فرد با داشتن قدرت ویژه

– استفاده از حمله های سنگین، ضربات حرفه ای و شکست دهنده، بمب های آتشی و …

– کیفیت عالی گرافیک با تجربه عالی از جلوه های سه بعدی حماسی و زیبا

– قابلیت طرح کنترل غوطه وری بدون دکمه

– وجود بسیاری از شخصیت های قهرمانی و داستانی با ویژگیهای عالی

– آموزش صریح برای بازیکنان جدید به همراه آموزش موثر برای آشنایی با گیم پلی منحصر به فرد

– باز کردن و استفاده از تجهیزات درخشان و عالی

– توانایی های متنوع به همراه سیستم ارتقاء آمار

– دریافت سکه رایگان با طریق دعوت دوستان از شبکه فیسبوک

دانلود Shadow Battle 2.2.30 – بازی اکشن نبرد سایه اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.