دانلود Rivals at War: Firefight 1.4 – بازی اکشن رقبای جنگ اندروید

انتشار: 25 خرداد 1397
ورژن: 1.4
اندروید: 3.0 به بالا
دانلود Rivals at War: Firefight 1.4 – بازی اکشن رقبای جنگ اندروید

Rivals at War: Firefight رقبای جنگ یک بازی اکشن و تیراندازی جذاب و هیجان انگیز با گیم پلی عالی می باشد که توسعه یافته و عرضه شده توسط استودیو بازی ساز Hothead Games است. گروهی از نخبگان سربازان رزمی را کنترل کنید. سلاح های خود را برای هر ماموریت ارتقا دهید. مبارزه در کنار تیم خود را در جنگ سر به سر در نظر بگیرید و از چالش های مختلف تیم خود را عبور دهید. تسخیر تیم های رقیب از سراسر جهان بخشی از هدف اصلی شما است که شما می توانید با کسب پیروزی های بیشتر خود را به اوج برسانید. هدف شما مبارزه کردن و تبدیل شدن به یک تیم قدرتمند به عنوان بهترین ها است که برای رسیدن به هدف خود باید تا می توانید تیم های دیگر که تشکیل یافته از بازیکنان دیگر است، شکست دهید!

نبرد در 7 سناریوی مختلف مبارزه، هر کدام با نقشه 3D و ماموریت های روز و شب بخشی از این بازی است که بادی قبل از همه چیز تیم خود را با جمع آوری بهترین ها تشکل دهید و بسازید و لازم به ذکر است که 6 نوع سرباز منحصر به فرد در زمینه های مختلف وجود دارد که می توانید خود را پیروز بازی کنید. سربازها دارای مهارت های عالی از جمله سرعت، دقت، آسیب، سلامتی و دفاع است که می توانید آن ها به مرور و رفته رفته ارتقاء بدید تا قدرت تیم افزایش یابد. وظیفه شما این است که جهان را از تهدیدات تروریسم و ​​هرج و مرج محافظت نجات دهید که همین الان آماده آتشبازی شوید!

ویژگی های بازی Rivals at War: Firefight :

– رهبری کردن سربازان و کماندوهای خود را به آتش بس

– نبرد در 7 سناریوی مختلف با مبارزه های عالی هر کدام با نقشه 3D و مامورت های شب و روز

– تیم خود را جمع آوری کنید از طریق انتخاب 6 نوع سرباز منحصر به فرد

– مهارت های مختلف سربازان سرعت، دقت، آسیب، سلامتی و دفاع با قابلیت ارتقاء

– امکان سفارشی نمودن تیم خود از طریق لباس های مختلف

– بهره بردن از کارتهای تاکتیکی قدرتمند برای تغییر هر نبرد

– بیش از 40 دستاورد برای تکمیل و باز کردن پاداش خاص

– رقابت در برابر تیم های دیگر بازیکنان برای تسلط بر مدیران

دانلود Rivals at War: Firefight 1.4 – بازی اکشن رقبای جنگ اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.