Risky Infinite Roads 1.8 بازی جاده های بی نهایت خطرناک برای اندروید

انتشار: 4 اسفند 1395
ورژن: 1.8
اندروید: 2.3 به بالا
Risky Infinite Roads 1.8 بازی جاده های بی نهایت خطرناک برای اندروید

Risky Infinite Roads بازی کم حجم از استودیوی بازیسازی Interstellar Games برای گوشی و تبلتهای اندرویدی منتشر شده است. همانطور که از نامش پیداست در بازی شما باید اتومبیل خود را در جاده های خطر ناک و بی انتها کنترل کنید و از مانع های جلو راه عبور کرده و سکه ها را جمع آوری نمایید. شما می توانید با جم آوری سکه بیشتر نمره بیشتر نیز دریافت کنید و دوستانتان را به چالش بکشید! این بازی به صورت دزد پلیسی هم است که باید هم از مانع ها رد شوید و از دست پلیس فرار کنید که بازی را جذابتر و هیجان انگیزتر می کند. بازی Risky Infinite Roads در امتیاز عالی 4.7 از 5.0 در گوگل پلی کسب کرده است!

برخی از ویژگی های بازیRisky Infinite Roads

  • گرافیک عالی نسبت به حجم
  • سکه برای جمع آوری
  • راه بی نهایت پرخطر
  • کسب امتیاز

Risky Infinite Roads 1.8 بازی جاده های بی نهایت خطرناک برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.