دانلود Rail Rush 1.9.11 – بازی جذاب راه آهن راش برای اندروید

انتشار: 20 بهمن 1395
ورژن: 1.9.10
اندروید: 2.3.3 به بالا
دانلود Rail Rush 1.9.11 – بازی جذاب راه آهن راش برای اندروید

Rail Rush راه آهن راش بازی سرگرم کننده و کاملا سرعتی در سبک آرکید و اکشن برای اندروید می باشد که جذابیت و هیجان خاصی دارد. در بازی شما با ریل راه آهن به سرعت دیوانگی می زنید، جوری که خود شما هم غرق جذابیت بازی می شوید! در مأموریت که دارید با سرعتی بسیار زیاد به دل غار و معدن می روید تا سنگ های بسیار قیمتی و با ارزش را جمع آوری کنید که این کار مشکلاتی هم چون حمله زامبی ها و … را در پیش دارد و به سادگی که فکر می کنید نیست ! البته شما می توانید با جمع آوری سنگ ها و جواهرات با ارزش پیشرفت کنید. از ویژگی های بازی Rail Rush می توان به دارای محیط بسیار جذاب و هیجان انگیز، 18 شخصیت مختلف، جمع آوری جواهرات، وجود راه های پنهان، 10 مکان مختلف و هیجان انگیز و … اشاره نمود. این بازی حجم کمی دارد، ولی دارای کیفیت گرافیک خیره کننده ای می باشد. بازی Rail Rush محبوب است و طرفداران زیادی دارد شما هم به طرفدارنش بپیوندید!

ویژگی های بازی Rail Rush

  • گرافیک بسیار عالی و خیره کننده نسبت به حجم
  • دارای 18 شخصیت مختلف
  • دارای 10 مکان مختلف و هیجان انگیز برای بازی
  • وجود راه های پنهان در بازی

دانلود Rail Rush 1.9.11 – بازی جذاب راه آهن راش برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.