دانلود Overkill the Dead: Survival 1.1.8 – بازی بقا و آرکید کشتن مرده ها اندروید

انتشار: 30 فروردین 1398
ورژن: 1.1.8
اندروید: 2.3 به باللا
,
دانلود Overkill the Dead: Survival 1.1.8 – بازی بقا و آرکید کشتن مرده ها اندروید

Overkill the Dead: Survival کشتن مرده ها یکی از بازی های آرکید و اکشن کشتار زامبی ها و مرده ها است که در آن ها شاهد گرافیک جذاب با گیم پلی زیبا و جذاب خواهید بود که مخصوص استفاده و بازی در موبایل های اندروید است. داستان این بازی نیز مشابه به بازی های دیگر زامبی است که این داستان عبارت است از ویروس زامبی که در تمام جهان گسترش یافته است و خطر وحشتناکی به حساب می آید! شمارش معکوس روز عذاب آغاز شده است. به عنوان یکی از بازماندگان، شما هیچ گزینه دیگری ندارید اما اسلحه خود را بردارید و مبارزه کنید! تا در این بقا زندگی کنید و به هیچ عنوان مقابل زامبی ها تسلیم نشوید. لازم به ذکر است که شما در بازی تنها نیستید و در آن شاهد دوستان و دیگر بازمانده ها خواهید بود که مبارزه خود را می توانید شروع کنید.

در بازی Overkill the Dead: Survival حداکثر 16 اسلحه مختلف از تفنگ تک تیرانداز تا سلاح های جنگی با طراحی 3D در صفحه اسلحه های بازی وجود دارد که می توانید رفته رفته سلاح های مورد علاقه خود را انتخاب کنید. این بازی از حالت های مختلفی برخوردار می باشد که برخی از این حالت ها عبارتند از صحنه های مختلف، خیابان، کوچه، ایستگاه و شب، حالت های مختلف بازی حالت دفاع، حالت حذف و … که نسبت به یک دیگر از جذابیت های مختلفی برخوردار هستند. درخلاصه می توان گفت که اگر دوستدار بازی های جنگ با زامبی ها هستید! با حالت و گیم پلی بقا! پیشنهاد می کنیم این بازی را نیز امتحان کنید.

ویژگی های بازی Overkill the Dead: Survival :

وجود سلاح های مختلف:

16 نوع سلاح مختلف با حالت طراحی 3D برای انتخاب و بازی کردن.

حالت های مختلف بازی:

حالت های مختلف بازی عبارزتند از صحنه های مختلف (خیابان، کوچه، ایستگاه و شب)، حالت دفاع، حالت حذف و …

دریافت هدیه در بازی:

دریافت بسته های هدیه بازی برای زنده ماندن در محاصره زامبی ها و …

کنترل آسان بازی:

کنترل آسان و ساده جهت هدایت و مدیریت بازیکن برای تیراندازی

دانلود Overkill the Dead: Survival 1.1.8 – بازی بقا و آرکید کشتن مرده ها اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.