دانلود Ninja Dash – Ronin Jump RPG 1.1.8 – بازی آرکید نینجا داش اندروید

انتشار: 2 خرداد 1397
ورژن: 1.1.8
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Ninja Dash – Ronin Jump RPG 1.1.8 – بازی آرکید نینجا داش اندروید

Ninja Dash – Ronin Jump RPG بازی جدید و جذاب از مبارزه و جنگ نینجاهای سریع و آموزش دیده با الهام از سبک اکشن می باشد که از سوی استودیو بازی سازی Genera Games در مارکت گوگل با قیمت رایگان مورد اننشار قرار گرفته است. آموزش نینجا شما تمام شده است و زمان آن رسیده است تا به نینجا جنگجوی نهایی تبدیل شود! در بازی شما شاهد بسیاری از عناصر عالی یک گیم پلی هیجانی از جمله پرش، بریدن، کشتن و … خواهید بود که مهمترین آنها سریع بودن و پرش است که از ویژگی های نینجا شما به حساب می آید. مبارزان دشمن شما در ظاهرهای مختلف مقابل شما قرار خواهد گرفت که به عنوان به یک بازی ماجراجویی نیز از سراسر جهان خواهید پرداخت که باید تمام مخالفان از قبل تعیین شده را از سر راهتان بردارید تا بتوانید عنوان خود را نگهدارید!

Ninja Dash – Ronin Jump RPG یک بازی مبارزه ای نینجای جدید که تجربه مبارزه با بازی واقعی از سبک RPG را به همراه عناصر مختلف ترکیب از جمله پرش، بریده بریده و کشتن فراهم می کند. مهارت های قاتلان خود را تسلط دهید و در برابر ارتش نینجا شیطان مقاومت کنید تا نابودشان کنید! در حال حاضر این ماجراجویی اعتیاد آور است که می تواند ساعت ها شما سرگرم مبارزه با نینجاها کند! بازی Ninja Dash – Ronin Jump RPG در مارکت گوگل پلی تا به حال که در مدت کمی است ، انتشار یافته است، هزاران بار توسط کاربران دریافت شده است و توانسته امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Ninja Dash – Ronin Jump RPG :

– اعتیاد آور در یک بازی مبارزه با نینجاهای نا تمام1

– عناصر RPG از دریافت منابع و سلاح های سامورایی!

– کنترل آسان و دو انگشتی از جمله ضربه برای پرش، برش …

– حالت ها حدید بازی مبارزه نینجا به همراه چالش های عالی

– تجربه جذاب از یک بازی مبارزه نینجا واقعی و اعتیادآور

– ارتقاء برخی از موارد  موجود در بازی

– مبارزه با ارتش نینجاهای شیاطین

– و …

دانلود Ninja Dash – Ronin Jump RPG 1.1.8 – بازی آرکید نینجا داش اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.