دانلود New YAHTZEE 5.6.0 – بازی آنلاین تاس چند نفره برای اندروید

انتشار: 30 اردیبهشت 1397
ورژن: 5.6.0
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود New YAHTZEE 5.6.0 – بازی آنلاین تاس چند نفره برای اندروید

New YAHTZEE® With Buddies Dice Game یک بازی کلاسیک و هیجان انگیز عالی است که همانطور که از نامش پیداس یک بازی تاس آنلاین با دیگر بازیکنان و دوستان از سرارس جهان می باشد که توسعه یافته برای گوشی و تبلت های اندروید است. دوستان خود را برای چالش های سرگرم کننده دعوت کنید و به صورت چند نفره به عنوان یک بازی خانوادگی خود را سرگرم کنید! سرگرمی بازی به نوعی بی پایان است که مناسب برای همه سنین است که در آن به کلی با تاس و شانس پرتاب سر و کار دارید. بازی New YAHTZEE حالت ها و نحوه بازی های مختلفی دارد که می تواند شما را در هر سطح از بازی آنلاین ساعت ها سرگرم کند که هر کدام از حالت های آنلاین بوده و دارای جذابیت و هیجان خاصی می باشد. این بازی از ترکیبات گیم پلی بهره نمی برد و شما می توانید تنها با استفاده از ضربه زدن از بازی لذت ببرید. بازی New YAHTZEE در مارکت گوگل پلی توانسته امتیاز 4.1 از 5.0 را به خود اختصاص دهد و بیش از یک میلیون بار توسط کاربران دانلود شود!

ویژگی های بازی New YAHTZEE :

– چالش های چند نفره با دوستان و دیگر بازیکنان

– گیم پلی حماسه سرگرم کننده

– دعوت دوستان از طریق شبکه های اجتماعی مختلف

– بازی کلاسیک و هیجان انگیز آنلاین

– وجود حالت های بازی های مختلف

دانلود New YAHTZEE 5.6.0 – بازی آنلاین تاس چند نفره برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.