دانلود Moto Racing 2: Burning Asphalt 1.110 – بازی موتور سواری اندروید

انتشار: 13 شهریور 1396
ورژن: 1.110
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Moto Racing 2: Burning Asphalt 1.110 – بازی موتور سواری اندروید

Moto Racing 2: Burning Asphalt یک بازی عالی و زیبا موتور سواری می باشد که توسط استودیوی بازی سازی MACHINGA در مارکت معروف گوگل به صورت رایگان برای گوشی های اندروید منتشر شده است. شروع موتور سواری و آماده شدن برای آدرنالین سفر و عبور از خیابان های پر از مانع های پرخطر. کشف راه های مختلف و موانع از مواد منفجره که بسیار خطرناک هستند و باید از برخورد با آن ها بسیار دوری کنید. وجود سطح های مختلف با چالش های جذاب و جدید و جدیدتر و عبور کردن از آن ها برای رسیدن به اهداف خود! در بازی شما به عنوان یک موتور سوار حرفه ای به ماموریت های مختلف نیز باید بپردازید که اکثر آن ها سخت و سختر هستند که این کار شما را بسیار دشوار می کند و به چالشی جدید وارد خواهد کرد!

در بازی امکان استفاده از آیتم های مانند: نیترو برای رسیدن به سرعت های دیوانه وجود دارد که جذابیت و هیجان بازی را چندان برابر کرده است! فروشگاه بازی و امکان خرید موتور سیکلت های جدید از آن جا برای ایجاد یک انگیزه جدید در بازی. این بازی زیبا به طوری طراحی شده است که هر موتورسیکلت دارای کنترل منحصر به فرد و حرکت های خاص می باشد و کاربر را به هیجانی عالی وارد می کند. بازی Moto Racing 2: Burning Asphalt امکان اشتراک گذاری امتیاز را جهت ایجاد رقابت بین بازیکنان را می دهد که می توانید با اشتراک گذاری امتیاز خود یک چالش جدید و دوستانه را به وجود آورید! جدیدترین نسخه این بازی زیبا همراه با نسخه مود شده در این مطلب قرار گرفته که می توانید از لینک مستقیم دریافت نمایید و از بازی لذت ببرید.

ویژگی های بازی Moto Racing 2: Burning Asphalt

 • دستاوردها و ماموریت های هفتگی
 • وجود محیط های جذاب و مختلف از خیابان ها
 • استفاده از قابلیت نیترو برای رسیدن به سرعت دیوانه
 • سطح های عالی و بسیار چالشی از موانع های خطرناک!
 • هر موتورسیکلت دارای کنترل منحصر به فرد و حرکت های خاص
 • وجود فروشگاه بازی با موتور سیکلت و کلاه جدید
 • امکان به اشتراک گذاری امتیاز
 • حساسیت djust از کنترل

دانلود Moto Racing 2: Burning Asphalt 1.110 – بازی موتور سواری اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.