دانلود بازی گشت پلیس برای اندروید – گشت زنی در تهران با پلیس! 4.45

انتشار: 2 خرداد 1400
ورژن: 4.45
,
دانلود بازی گشت پلیس برای اندروید – گشت زنی در تهران با پلیس! 4.45

گشت پلیس یک بازی ایرانی بسیار جذاب و هیجان انگیز در سبک اکشن برای سیستم عامل اندروید است. در بازی شما به عنوان یک پلیس گشت را دارید که باید به خیابان ها و مکان های مختلف شهر تهران به صورت شبانه روزی سربزنید و مجرمان مختلف را دیتگیر می کنید و با تکرار این کار رتبه خود را ارتقاء می دهید! البته در نسخه های جدیدتر بازی باشگاه تیراندازی نیز اضافه شده که می توانید در آن جا با تفنگ تمرین کنید تا هدف گیری های خود را دقیق را دقیق تر کرده باشید! در نظر بگیرید که بازی آیتم های ویژه را در اختیار کاربران قرار می دهد مانند: آیتم نیترو برای دستگیری سریع مجرمان، و … بسیار دیگر از آتم های مختلف که در صورت تموم شدن آن می توانید از فروشگاه بازید تهیه نمایید. آیتم ها مخفی نیز در بازی وجود دارد که  آن ها را از طریق شبکه های اجتماعی بازی می بایستی کشف کنید.

بازی گشت این امکان را می دهد تا کاربر در حال موتور سواری از حالت های دید مختلف بازی را دنبال کنید و لذت ببرد! وجود خیابان های مختلف با نام های واقعی و چهره جذاب از شهر با ماموریت های مختلف در مکان های متنوع از شهر با ساعت کاری 24 ساعته به هیجان بازی افزوده است. بازی طراحی شده به صورت زیبا و گرافیک عالی هست که کاربران را فقط با یکبار بازی کردن جذب خود می کند. بازی بخاطر طراحی عالی که داشته و شهر بزرگ نیاز به حداقل یک گیگابات رم حافظه برای اجرای بازی دارد. موتورهای بسیاری در فروشگاه وجود دارد که هر کدوم از آن ها با سکه هایی که جمع آوری کرده اید، می توانید بخرید و بازی را موتور جدید دنبال نمایید. اگر دوستدار بازی های اندروید ماموریت های پلیسی هستید، پشنهاید ویژه دارم که بازی گشت پلیس را از دست ندید!

ویژگی های بازی گشت پلیس :

– طراحی شده با محیط زیبا و جذاب از شهر تهران

– وجود موتورهای عالی و زیاد جهت گشت زنی در شهر

– ماموریت های بسیار و هیجا انگیز برای دستگیری مجرمان

– وجود باشگاه تیراندازی برای بالا بردن سطح هدف گیری مقابل مجرمان!

– حالت های دید از زاویه های مختلف برای دنبال کردن بازی!

– دارا بودن آیتم های مختلف مانند: نیترو، چرخش و …

– خیابان های گوناگون با نام های واقعی و جذاب

– انجام ماموریت های خود در شبانه روزی

– فضای بزرگ بازی و گرافیک عالی آن

 

توجه: بازی گشت پلیس آنلاین است و برای اجرا نیاز به اتصال اینترنت دارد.

دانلود بازی گشت پلیس برای اندروید – گشت زنی در تهران با پلیس! 4.45

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.