دانلود Mmm Fingers 2 1.1 – بازی آرکید انگشت 2 (مشت زنی هیولا) اندروید

انتشار: 19 بهمن 1396
ورژن: 1.1
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود Mmm Fingers 2 1.1 – بازی آرکید انگشت 2 (مشت زنی هیولا) اندروید

Mmm Fingers 2 بازی زیبا و سرگرم کننده برای سیستم عامل اندروید می باشد که سازنده آن استودیو بازی سازی Noodlecake Studios Inc است. این بازی نسخه دوم بازی جذاب هیولای انگشت می باشد که با رسیدن به محبوبیت عالی بین کاربران اندروید؛ توسعه دهنده آن نسخه دوم بازی را طراحی و منتشر کند. چه مدتی می توانید انگشتان خود را از هیولا گرسنه محافظت کنید؟! تا زمانی که بتوانید، روی صفحه لمس کنید و نگه داریدیا به نوعی انگشت خود را بلند نکنید و یا هر چیزی را با دندان هایتان بچرخانید بازی را به پایان می رسد.

چیزی که بازی Mmm Fingers 2 را محبوب کرده است، چالش بودن گیم پلی آن است که یک بازی چالشی منحصر به فرد را به وجود می آورد و  البته کنترل آسان و تک لمسی از دیگر ویژگی های کلیدی و اصلی بازی می باشد. در این نسخه از بازی هیولاهای جدید به بازی اضافه شده است که می توانید چالش خود را به عهده بگیرید و برای کسب امتیاز بیشتر تلاش کنید!

ویزگی های بازی Mmm Fingers 2

  • حالت چالش انگیز جدید و بسیار جذاب!
  • اضافه شدن هیولاهای جدید به این نسخه دوم بازی!
  • وجود یک چالش جدید و منحصر به فرد برای هر روز!
  • آسان برای استفاده از گیم پلی با تک لمسی بودن بازی
  • مدیریت و مشاهده دستاوردها

دانلود Mmm Fingers 2 1.1 – بازی آرکید انگشت 2 (مشت زنی هیولا) اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.