دانلود Masha and the Bear 1.8 – بازی جذاب ماشا و خرس برای اندروید

انتشار: 19 بهمن 1396
ورژن: 1.8
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Masha and the Bear 1.8 – بازی جذاب ماشا و خرس برای اندروید

حتما شما انیمیشن زیبا و عالی تلویزیونی ماشا و خرس مشاهده کرده اید که در آن شاهد دو شخصیت دوست داشتنی ماشا و خرس هستید که ماجراجویی زیبا را به وجود می آورند. Masha and the Bear یک بازی اندروید از سوی استودیو بازی سازی AppQuiz است که برگرفته شده از انیمیشن سریالی زیبای ماشا و خرس می باشد. کشف دنیای فوق العاده ماشا و خرس از طریق 30 بازی مختلف که شما آن را دوست دارید! بازی های آموزشی ماشا و خرس در کودکان زیر 6 ساله هدف گرفته شده است که برای کودکان جذابیت بسیاری را علاوه بر آموزش به همراه دارد. این بازی بر اساس شخصیت های سریال انیمیشنی ماشا و خرس است که با ماجراهای ماشا، یک دختر که توسط یک خرس و دوستانش که عباتند از گرگ، سنجاب و … محافظت می شود.

این بازی دارای نحوه بازی های متفاوتی است که می توان از آن به بازی پازل، حل جول، نقاشی کردن، حل کلمات زبان و … اشاره کرد که علاوه بر جذابیت و سرگرمی را برای شما به ارمغان می آورد که سطح های چالشی تا آموزشی را می توانید مشاهده کنید. بازی Masha and the Bear در گوگل پلی نزدیک به 10 میلیون بار توسط طرفداران دانلود شده که از آن امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را کس کرده است!

ویژگی های بازی Masha and the Bear

  • دارای تمام شخصیت های جذاب و دوست داشتنی انیمیشنی
  • رنگ و رنگ: طرح های سرگرم کننده از طریق رنگ های مختلف
  • جستجوی کلمه: یاد گرفتن کلمات در زبان های مختلف
  • حفظ اشیاء و شبح: این بخش برای بهبود حافظه کمک می کند.
  • حل پازل: حل کردن تضاویر با قطعات از اندازه ها و اشکال مختلف
  • موسیقی و آلات: زدن پیانو و ساخت موسیقی زیبا

دانلود Masha and the Bear 1.8 – بازی جذاب ماشا و خرس برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.