دانلود MARVEL Super War 3.5.1 – بازی عالی نبرد فوق العاده مارول اندروید

انتشار: 3 اسفند 1398
ورژن: 3.5.1
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود MARVEL Super War 3.5.1 – بازی عالی نبرد فوق العاده مارول اندروید

MARVEL Super War نبرد فوق العاده ماورل یکی از بازی های عالی مارول است که طراحی و توسعه یافته توسط استودیو بازی سازی NetEase Games نت ایز برای پلتفرم اندروید می باشد. گرافیک قوق العاده با هنرنمایی قهرمانان عالی و محبوب از ویژگی های منحر به فرد بازی است! شما رو درگیر هیجان جذاب و سرگرم کننده قهرمانان مارول می کند که می توانید خود را در دنیای مدرن مهیج به چالش بکشید. برخورد قهرمانان در زمان واقعی 5v5 Arena با وجود سوپر قهرمانان که شما قارد خواهید بود به عنوان شخصیت مورد علاقه خود بازی کنید یا از میان عظیمی قهرمانان و افراد شرور انتخاب نمایید. هر کدام با سبک ها و مهارتهای منحصر به فردی همراه هستند و به نزاع و جدال نهایی همه ستاره بپیوندید.

بازی MARVEL Super War دارای گیم پلی فوق العاده با سیستم مبارزه عادلانه از قهرمانان می باشد که در هنگام مبارزه و نبرد هیجانی شاهد این امر در بازی خواهید بود. جنگیدن برای دستاورهای قدرتمند و با ارزش می توانید به پیشرفت تیم خود کمک بسیاری کنید و از لحاظ های مختلف خود را ارتقاع یابد. داشتن کنترل گیم ساده ، حالت های طراحی شده فوق هیجانی، جنگ های زنده و … از برخی ویژگی های بازی بازی نبرد فوق العاده مارول است. امتیاز عالی 4.4 از 5.0 به همراه چندین میلیون بار دانلود از آمار و ارقام به دست آماده در پلی استوری بزرگ و نام آشنای گوگل است! این آمار نشاندهنده کیفیت و قدرت بازی است که توانسته محبوبیت خوبی را کسب کند!

ویژگی های بازی MARVEL Super War  :

 • وجود شخصیت های مورد علاقه و منتخب
 • طراحی شده و برخوردار بودن از گیم پلی
 • وجود قهرمانان مختلف با ویژگی های منحصر به فرد برای باز کردن و ارتقاء
 • امکان ارتقاء موارد مختلف از لحاظ قدرت و توانایی
 • تجربه مبارزه در زمان واقعی 5v5 با هیجان بالا چالش آنلاین همزمان
 • دارا بودن کنترل ساده بازی برای سرگرمی و جذابی بیشتر
 • و …

دانلود MARVEL Super War 3.5.1 – بازی عالی نبرد فوق العاده مارول اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.