دانلود King of Defense_The Last Defender 1.2.3 – بازی پادشاه دفاع اندروید

انتشار: 8 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.2.3
دانلود King of Defense_The Last Defender 1.2.3 – بازی پادشاه دفاع اندروید

King of Defense_The Last Defender یک بازی جدید که به تازگی توسط استودیو بازی سازی GCenter طراحی و برای سیستم عامل پرطرفدار و عالی اندرویدی منتشر یافته است که دارای گیم پلی زیبا در سبک بازی های استراتژیک می باشد. داستان بازی مربوط به دنیای زیبایی می باشد که توسط نیروی تاریکی جهنم تاریک تهدید می شود. دشمنان در همه جای پادشاهی هستند مانند جنگل های زیبا، بیابان های گرم و یا زمین های برف سرد که در کل حکومت را از هرطرف دارند زیر سوال می ببرند. آن ها به سوی شما حمله می کنند و اگر از ورود آن ها به قلمرو خود جلوگیری نکنید، شکست خواهید خورد و باید از طریق تاکتیک های استراتژیک و … در برابر آن ها بجنگید و از قلمرو دفاع کنید!

هیولاهای مختلف با قدرت های جادویی وجود دارند، شما باید یک استراتژی با قهرمانان ترکیب کنید تا آنها را متوقف کنید که حتی می توانید از استراتژیک های جادویی نیز برای شکست دشمنان استفاده و بهره ببرید. سلاح های مختلف را به کار بگیرید از طریق افزایش قدرت خود و باز کردن مهارت های ویژه و عالی در برابر دشمنان به شکست دادن آن ها بپردازید و از بازی لذت ببرید. این بازی دارای یک سیستم قهرمان است که دارای بسیاری از توانایی های ویژه است و تجربه فوق العاده ای را برای بازیکنان به ارمغان می آورد که می تواند ساعت ها شما را سرگرم یک بازی جذاب و سرگرم کننده کند. بازی King of Defense در دو نسخه متفاوت و عالی مود و معمولی در سایت قرار گرفته که می توانید از طریق مراجعه به ادامه مطلب نسخه مورد نظر را با لینک مستقیم دریافت نمایید!

ویژگی های بازی King of Defense_The Last Defender :

– توانایی و قدرت های ویژه برای باز کردن

– قهرمانان قدرتمند بات قدرت شمشیر بالا

– وجود قهرمانان مختلف با توانایی و ویژگی های عالی

– قهرمانان با ویژگی تبدیل شدن به غول افزایش بیش از حد قدرت

– جنگ در محیط های متفاوت از جنگ، بیابان و …

– سلاح های مختلف برای جنگ با هیولاها از تبر تا …

– استفاده از تاکتیک های اصلی

دانلود King of Defense_The Last Defender 1.2.3 – بازی پادشاه دفاع اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.