دانلود Jurassic World™ Alive 1.2.16 – بازی دنیای ژوراسیک زنده اندروید

انتشار: 5 خرداد 1397
ورژن: 1.2.16
اندروید: 4.4 به بالا
دانلود Jurassic World™ Alive 1.2.16 – بازی دنیای ژوراسیک زنده اندروید

Jurassic World™ Alive (دنیای ژوراسیک زنده) یک بازی تازه منتشر شده با طراحی جذاب و هیجانی از سبک بازی شبیه سازی می باشد که توسط استودیو بازی سازی Ludia Inc. در گوگل (پلی استوری) با قیمت رایگان مورد عرضه قرار گرفته است. دنیایی از دایناسورهای غول پیکر در انتظار شما است تا آن ها را مورد هدایت خود در این عرصه آنلاین قرار دهید که کار آسانی نیز نیست! داستان بازی مربوط به دایناسورها می شود به حکومت زمین بازگشته اند. آنها از جهان ژوراسیک در جزیره ناپایدار Isla Nublar فرار کرده اند. ماموریت شما در این بازی به عنوان یکی از اعضای جدید گروه محافظت از دایناسورها و نجات دادن آن ها از انقراض دوم است. کاوش منطقه اطراف خود و برای پیدا کردن دایناسورهای مورد علاقه خود از نژادهای مختلف یکی از کارهای مهمی است که در بازی انجام خواهید داد!

در بازی یگیری این حیوانات باهوش به این شکل انجام می شود که در آن با یک هواپیمای بدون سرنشین به جمع آوری نمونه های DNA مورد نیاز برای بالا بردن و ایجاد هیبرید در آزمایشگاها خواهید پرداخت. سپس تیم اعتصاب دایناسور کامل را جمع آوری و تهدیدات خطرناک را در میدان جنگ PVP در زمان واقعی انجام خواهید داد که هیجان بازی در زمان و موقع رو به رو شدن با بازیکنان دیگر از سراسر جهان به صورت آنلاین شروع می شود. در بازی Jurassic World™ Alive شما شاهد بسیاری از نحوه بازی های متفاوت خواهید بود که ویژگی و امکانات بازی جالب و جذاب است. همچنین لازم به ذکر است که این بازی زیبا در مارکت گوگل در حال حاضر به طور رسمی منتشر نشده است و نسخه های قرار گرفته به نوعی آزامایشی است.

ویژگی های بازی Jurassic World™ Alive

– چالش برای پیدا کردن آن ها از نقاط مختلف

– جمع  آوری DNA مختلف دایناسورها برای آزمایشگاه

– طراحی جذاب با شکل و شمایل واقعی از دایناسورها

– ایجاد کردن موجودات ترکیبی از صفات ژنتیکی

– شکست یک تیم اعتصاب دایناسورها برای دفاع در برابر تهدیدات

– به دست آوردن پاداش های مختلف

– جمع اوری حیوانات با وسیله های مختلف

دانلود Jurassic World™ Alive 1.2.16 – بازی دنیای ژوراسیک زنده اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.