دانلود Impossible Assassin Mission 1.1.2 – بازی آرکید ماموریت غیر ممکن اندروید

انتشار: 18 دی 1397
ورژن: 1.1.2
اندروید: 2.3 به باللا
,
دانلود Impossible Assassin Mission 1.1.2 – بازی آرکید ماموریت غیر ممکن اندروید

Impossible Assassin Mission – Elite Commando Game ماموریت غیر ممکن یکی از بازی عملیاتی و اکشن عالی برای موبایل های اندروید است که در این مطلب قصد قرار دادن نسخه اوجینال به همراه نسخه مود شده بازی را داریم که امیدواریم از بازی لذت ببرید. این بازی زیبا از سوی استودیو بازیسازی JustinGeorge Studio عرضه یافته در پلی استوری گوگل به صورت رایگان است. از هر جای استفاده کنید تا خود را تبدیل به پیروز و شکست ناپذیر میدان نمایید! سلاح های غنی به همراه بسیاری از موارد وجود دارد که شما می توانید با باز کردن سلاح های جدید قدرت و مهارتهای خود را افزایش دهید. این سلاح ها عبارتند از اسلحه های تک تیرانداز، اسلحه های تفنگ، سلاح های غواصی، نارنجک ها، جلیقه های ضد گلوله و بسیاری دیگر که همانطور در متن بالا گفته شد شما قادر هستید رفته رفته موارد مختلف با کسب امتیاز و پول حتی ارتقاء سطح بازی، باز کنید.

در بازی Impossible Assassin Mission شما می توانید شاهد بیش از 10 نقشه با 100 سطح عالی باشید که باعث می شود تا شما در آن ها خود را در سطح های عالی به چالش بکشید. با پناه گرفتن در مکان مختلف و دور بودن از چشم دشمنان و حتی غافل گیری آن ها می تواند از ویژگی های شخصی و فردی شما در بازی به عنوان یک کاراکتر کانتری باشد. دقت و هدف در نشانه گیری بسیار مهم است و می تواند شما را به یک شکست ناپذیر و یک تیرانداز حرفه ای برای میدان تبدیل نماید!

ویژگی های بازی Impossible Assassin Mission :

– سلاح های غنی برای ارتقاء ار طریق خرید به سلاح های جنگی

– اسلحه های تک تیرانداز، اسلحه های تفنگ، سلاح های غواصی، نارنجک ها و بسیاری دیگر از موارد

– وجود ده ها نقشه و تقریبا 100 سطح عالی

– سیستم ارتقاء سلاح منحصر به فرد از طریق با خرج سکه ها

دانلود Impossible Assassin Mission 1.1.2 – بازی آرکید ماموریت غیر ممکن اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.