دانلود Idle Prison Tycoon: Gold Miner Clicker 0.9 – سرمایه دار مهم زندان اندروید

انتشار: 1 آبان 1397
ورژن: 0.9
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Idle Prison Tycoon: Gold Miner Clicker 0.9 – سرمایه دار مهم زندان اندروید

Idle Prison Tycoon: Gold Miner Clicker سرمایه دار مهم زندان بازی زیبا از شبیه سازی یک زندان بزرگ است که می توانید سرمایه داری را از این طریق شروع کنید. سیستم دقیق از مدیریت جهان را شاهد خواهید بود که از سبک بازی کیکر و یه نوعی کلیکی است که در آن باید با هدق بالا بردن سرمایه خود به مدیریت زندان بپردازید و از این رو با خلافکارها مبارزه نمایید. این بازیکن با نقش یک وزیر معدن، ساخت معدن طلا و سرمایه گذاری در معادن طلا بازی بازی را استار میزنند. معدنچیان طلائی که در اینجا کار می کنند، زندانی هستند شما با سرمایه گذاری در معادن به کریستال، معدن الماس و معدن طلای کسب و کار عالی را واسه خود سرو سامان دهید.

شما می توانید از هر یک از فرصت های پیش آماده به خوبی استفاده کنید و ازطریق ورود معدن چیان جدید به زندان کسب و کار خود را افزایش دهید که در کل همه چی به خود شما بستگی دارد. بازی Idle Prison Tycoon این هدف را برای شما می آفریند تا هرچه توانایی دارید برای بالا بردن سطح و تعداد معادن خود به کار بگیرید. آخرین و جدیدترین ورژن از بازی سرمایه دار زندان در ادامه مطلب با لینک مستقیم + نسخه مود شده قرار گرفته است که می توانید با یک کلیک آن را دانلود نمایید. بازی Idle Prison Tycoon در مارکت گوگل امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را با بیش از هزاران بار دانلود توسط کاربران اندرویدی به خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی Idle Prison Tycoon: Gold Miner Clicker :

– مشغول به کیک کردن پشت سرهم تا به سر کار رفتن معدنچیان

– تبدیل شدن به یک سرمایه دار زندان با شبیه سازی بازی عالی

– بازی سرمایه دار خالی با افزایش اندازه معدن و یا تمرکز بر روی چند طبقه اول

– سرمایه داران سربازان سرپاییبا استخدام مدیران مختلف

– کلیک برای جمع آوری و ارتقاء مدیران خود، هر کدام با ظاهر و آمار منحصر به فرد

– سرمایه داران سربازان بی سر و صدا

– باز کردن و کشف سطوح شیک تزئین شده با گرافیک HD

– بدون نیاز به اتصال اینترنت و بازی آفلاین

دانلود Idle Prison Tycoon: Gold Miner Clicker 0.9 – سرمایه دار مهم زندان اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.