دانلود Gun War: Shooting Games 2.8.0 – بازی اکشن جنگ تفنگ اندروید

انتشار: 16 تیر 1397
ورژن: 2.8.0
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Gun War: Shooting Games 2.8.0 – بازی اکشن جنگ تفنگ اندروید

Gun War: Shooting Games جنگ تفنگ: بازی تیراندازی یک بازی عالی و هیجانی در سبک بازی عای عملیاتی اکشن با نحوه بازی تیراندازی برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد. یکی از بازی های عالی تیراندازی با حجم کم را شاهد هستید! 124 ماموریت در انتظار شما است! در 6  نوع بازی خاص برای انجام ماموریت ها که هر کدام از آن ها هیجان و جذابیت خودشان را دارند و شما نیز می توانید از آن ها لذت ببرید. بیش از 50 نوع سلاح عالی از کوچک و بزرگ با قابلیت و ویژگی های مختلف می باشند. شما می توانید رفته رفته در بازی سلاح های قدرتمندتری بر دست بگیرید و حتی سلاح های مورد نظر خود را از لحاظ قدرت ارتقاء دهید. بازری دارای سیستم جمع آورزی تیم نیز می باشد که می توانید بازری را به صورت تیمی دنبال کنید.

یکی از ویژگی های عالی بازی فراهم سازی بازی و تیراندازی به دو صورت آفلاین (بدون نیاز به اینترنت) آنلاین (به صورت جهانی با اینترنت) بازی کنید و از بازی کردن لذت ببرید. در حالت آنلاین بازی، شما با دیگر بازیکنان از سراسر جهان که می توانند نیز دوستانتان باشند، به بازی خواهید پرداخت و قدرت خود را در تیراندازی به نمایش خواهید گذاشت. بازی Gun War: Shooting Games از 15 زبان مختلف پشتیبانی می کند و همچنین از این رو لازم به ذکر است که بازی در مارکت گوگل پلی توانسته امتیاز  عالی 4.6 از 5.0 را با بیش از 5 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Gun War: Shooting Games :

– پشتیبانی از چند زبانه بودن بازی با بیش از 15 زبان مختلف

– بیش از 124 وظیفه تیرانداز هیجان انگیز از جمله 6 نوع بازی خاص

– بیش از 50 صحنه برجسته و نقشه

– بیش از 50 سلاح، سلاح های حماسی در انتظار شما

– سیستم ارتقاء سلاح برای افزایش دادن قدرت آن ها

– سیستم مزدور و تیم منحصر به فرد

– چالش جهانی و آنلاین عالی

دانلود Gun War: Shooting Games 2.8.0 – بازی اکشن جنگ تفنگ اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.