دانلود Great Conqueror:Rome 1.0.4 – بازی کم حجم فاتح بزرگ روم اندروید

انتشار: 19 تیر 1398
ورژن: 1.0.4
اندروید: 4.4 به بالا
,
دانلود Great Conqueror:Rome 1.0.4 – بازی کم حجم فاتح بزرگ روم اندروید

Great Conqueror:Rome به ترجمه فارسی فاتح بزرگ روم (تسخیر کننده) طراحی شده با سبک استراتژیک برای موبایل های اندروید است که در این مطلب قصد قرار دادن آن را با لینک مستقیم و به صورت رایگان داریم. سرزمین های رومی در حال آماده باش! نقشه در دسترس را می توانید بررسی کنید و به جنگ را مدیریت نمایید. ضرب و شتم ساعتی با سرعت بالا از طریق هر هدف برای ادامه به مرحله بعدی دارای طیف گسترده ای از جنگ های هیجان انگیز امپراطوری روم در حال افزایش است و بسیاری از کشورهای قدرتمند در اطراف آن برای شما بر علیه شما قدم بر می دارند. یک جنگ غیرمنتظره نیاز به قدرت همه کامل از هر لحاظ دارد! فرماندهان بزرگ از جمله سزار، پومپی، آنتونی، اکتاویان و اسپارتاکوس با شما مبارزه می کنند و شما نیز باید از تواناییی های خود در این بازی غافل نباشید.

Great Conqueror:Rome گیم پلبی مشابه و مدیریتی را به اجرا می زارد که می توان به مشابه داشتن به بازی های مختلف World Conqueror 4 اشاره نمود که طرفداران زیادی نیز دارد. این بازی در واقع از حالت های مختلفی برخوردار است که می توان از بین آن ها به حالت مجلس سنا، حالت سفر، حالت فاتح و … اشاره کرد که هر کدوم بخشی ازجذابیت های بازی را تشکیل می دهند. آخر و جدیدترین نسخه از بازی Great Conqueror:Rome در پلی استوری گوگل با قیمت 0.99 $ به فروش می رسد که در ادامه مطلب به صورت رایگان و دانلو از لینک مستقیم قرار گرفته است!

ویژگی های بازی Great Conqueror:Rome :

– پرورش دادن و آموزش فرماندهان منحصر به فرد بلا مهارت ها عالی برای کنترل

– صد ها سال از جنگهای پونیک جمهوری روم عبارت از چند دوره

– وقوع جنگ غیرقابل توقف است. گسترش شهرها، استخدام لژیون ها، استفاده از استراتژی ها، فن آوری های تحقیقاتی و هدایت امپراطوری خود به پیروزی نهایی.

– وجود کشورهای زیاد برای انتخاب و آغاز دوران فاتح (تسخیر کننده)

– ارتقاء توانایی های رزمی خود، پیاده نظام، سواره نظام، کماندار و نیروی دریایی

– بهبوبد و ارتقاء ژنرال های خود برای کیفیت دادن به جنگ ها

– و …

دانلود Great Conqueror:Rome 1.0.4 – بازی کم حجم فاتح بزرگ روم اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.