دانلود Grand Gangster City 1.0.5 – بازی جنایت های شهری اندروید

انتشار: 15 اسفند 1399
ورژن: 1.0.5
اندروید: 4.4 به بالا
,
دانلود Grand Gangster City 1.0.5 – بازی جنایت های شهری اندروید

Grand Gangster City: Pixel 3D Gun Crime Game‏ جنایت های شهری یکی بازی عالی و زیبا با ترکیب سبک های اکشن و ماحراحویی می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Fun Shooting Games For Free برای موبایل های اندروید است. این شهر کاملاً غرق در جنایت شده است! همه جا گانگستر وجود دارد و مردم محلی دیگر حتی در محله های خودشان احساس امنیت نمی کنند! اکنون به یک پلیس بستگی دارد که به این موج بزرگ جنایت پایان دهد. به عنوان یک قهرمان در دنیای باز 3D به ماموریت ها بپردازید و نشان خود را مانند شهر بگذارید. شما در مقابل ارتش کوچکی از گانگسترهای بی امان قرار خواهید گرفت و هرکسی دریغ نخواهد کرد که شما را با اسلحه خود بکشد.

خوشبختانه شما قادر خواهید بود تا با هر یک از وسایل نقلیه ای که روبرو می شوید رانندگی کنید. به داخل تاکسی یا تانک بروید و دشمنان را مورد هدف قرار دهید. ضحنه های جناییی را تجربه خواهید کرد و همچنین مقدار زیادی پول نقد و تعداد زیادی سلاح جالب وجود دارد که می توانید جمع آوری کنید. در حالی که برای تکمیل ماموریت خود می جنگید ، مراقب جعبه های رمز و راز باشید. آنها شامل بسته های اسکناس دلار تا تپانچه و اسلحه شکاری قدرتمند هستند. اگر چند گلوله به شما اصابت کرد و سلامتی شما پایین می آید ، بخاطر همین می توانید از مسکن ها استفاده نمایید. رفته رفته می توانید اسلحه های خود را ارتقاء دهید و به هیجان بازی به افزایید.

آخرین و جدیدترین نسخه بازی Grand Gangster City در ادامه مطلب با لینک مستقیم قرار گرفته که می توایند با یک کلیک ساده آن را دانلود نمایید.

ویژگی های بازی Grand Gangster City :

  • بیش از 30 ماموریت خنک و طولانی مدت
  • سرقت های مختلف اتومبیل ، تانک ، هلی کوپتر ، جت پک و …
  • سلاح های متعدد و عالی
  • وجود مواد منفجره
  • کسب دستاوردها
  • و …

دانلود Grand Gangster City 1.0.5 – بازی جنایت های شهری اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.