دانلود Ghost Ride 3D Season 2 1.6 – بازی روح سوار 2 برای اندروید

انتشار: 1 تیر 1397
ورژن: 1.6
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Ghost Ride 3D Season 2 1.6 – بازی روح سوار 2 برای اندروید

Ghost Ride 3D Season 2 بازی جذاب با شخصیت برگرفته از فیلم روح سوار می باشد که دارای گیم پلی ترکیبی از حالت خشن و اکشن ،  با سبکی ریسینگ و رانندگی برای اندروید است. در این بازی موتور سواری جدید، شما کنترل کامل از قهرمان روح سوار فوق العاده را بر عهده گرفتید که در جاده های خطرناک از حالت های ترسناک به رانندگی خواهید پرداخت. در بازی شما با خطرات جهنمی و وحشت ناک با بسیاری از موارد مختلف به مباره غیر مستقیم خواهید پرداخت. کاوش محیط زیست مرگبار پر از موانع هیجان بیشتر و آتش تفنگ اژدها بخشی از بازی موتور سوار روح می باشد که در همه آن ها باید سعی کنید به جمع آوری برخی از آیتم ها بپردازید و خود را برای عبور از موانع های چالشی آماده کنید.

بازی Ghost Ride 3D Season 2 دارای فیزیک 3D واقع بینانه می باشد که از حجم کمی نیز برخوردار است، ولی دارای جذاب و حتی هیجان عالی است. در بازی امکان تغییر و تحول در سفارشی موتور و بسیاری از موارد است که سرگرمی بازی را افزایش داده است. همچنین لازم به ذکر است که بازی Ghost Ride 3D Season 2 در مارکت گوگل مدت کمی است که از سوی استودیو BigCode® Games به صورت رایگان عرضه شده است و توانسته از این رو با بیش از یک میلیون بار دانلود به امتیاز عالی 4.4 از 5.0 دست یابد!

ویژگی های بازی Ghost Ride 3D Season 2 :

– وجود موتورهای مختلف با فیزیک بازی عالی برای تجربه

– برخوردار بودن از فیزیک 3D واقع بینانه

– طراحی شده با گرافیک خیره کننده

– موانع بسیار چالشی برای عبور از آن ها با موتور

– ماجراجویی در مکان های مختلف

– گیم پلی با سرگرمی و هیجان تضمینی

دانلود Ghost Ride 3D Season 2 1.6 – بازی روح سوار 2 برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.