دانلود Frontline Counter Terrorist Shoot Mission 1.1 – بازی اکشن کانتر فرونت لاین اندروید

انتشار: 12 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.1
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود Frontline Counter Terrorist Shoot Mission 1.1 – بازی اکشن کانتر فرونت لاین اندروید

Frontline Counter Terrorist Shoot Mission بازی تیراندازی با کیفیت مناسب و جذاب در سبک بازی های کانتر و عملیاتی اکشن می باشد که از طرف استودیو بازی سازی iAction Games برای گوشی و تبلت های اندروید است. آماده شوید برای یک مبارزه در بازی جنگ هیجان انگیز که پر از هیجانات تیراندزای است. مأموریت های بسیاری در بازی وجود دارد که می توانید ساعت ها شما را در تیراندازی مقابل تروریست ها پیروز سازد. به شما اجازه می دهد که نبرد و تیراندازی را در محیط جنگ شدید و در حال تغییر تیراندازی کنید که محیط های مختلفی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که هرکدام از آن ها هیجان و جذابیت متفاوت را به وجود می آورد!

انواع سلاح های پیشرفته به همراه برخی از موارد جنگی در بازی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید و جتی با جمع آوری پول هر کدام را که خواستید باز کرده و برای بهره وری قرار دهید. بازی Frontline Counter Terrorist Shoot Mission دارای گیم پلی اول شخص اقدام به تیراندازی با سیک جذاب می باشد که توانید در آن شاهد جلوه های صوتی و تصویری باشید. وبسایت میلاد دانلود آخرین و جدیدترین ورژن این بازی کم حجم و تیراندازی کانتر را جهت دانلود در ادامه مطلب قرار داده است تا بتوانید با یک کلیک ساده آن را دانلود نمایید.

ویژگی های بازی Frontline Counter Terrorist Shoot Mission :

– داشتن کنترل ساده و صاف

– دارا بودن ماموریت های چالش انگیز

– طراحی شده محیط زیست میدان جنگ واقعی

– اثر تیراندازی واقعی از لحاظت هیجانی

– موزیک و جلوه های صوتی تکان دهنده

– بازی اول شخص اقدام به تیراندازی

– سلاح پیشرفته و عالی از اسنایپر تا تفنگ های تیراندازی

–  کنترل کردن تیم های تروریستی در زمان کم

 

تصاویری از بازی:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20803 size-thumbnail” title=”آخرین ورژن بازی Frontline Counter برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Frontline-Counter-1.webp” alt=”آخرین ورژن بازی Frontline Counter برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20798 size-thumbnail” title=”آخرین ورژن بازی Frontline Counter برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Frontline-Counter-2.webp” alt=”آخرین ورژن بازی Frontline Counter برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20799 size-thumbnail” title=”آخرین ورژن بازی Frontline Counter برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Frontline-Counter-3.webp” alt=”آخرین ورژن بازی Frontline Counter برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20800 size-thumbnail” title=”آخرین ورژن بازی Frontline Counter برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Frontline-Counter-4.webp” alt=”آخرین ورژن بازی Frontline Counter برای اندروید” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Frontline Counter Terrorist Shoot Mission 1.1 – بازی اکشن کانتر فرونت لاین اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.