دانلود Fluffy Jump 1.0 – بازی جدید و آرکید پرش کرکی اندروید

انتشار: 20 اسفند 1395
ورژن: 1.0
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Fluffy Jump 1.0 – بازی جدید و آرکید پرش کرکی اندروید

امروز تصمیم بر این گرفتیم تا یک بازی جدید که در مارکت گوگل به تازه گی به صورت رایگان عرضه شده را قرار دهیم که اگر شما نیز طرفدار بازی های آرکید هستید این بازی را از دست ندید! Fluffy Jump یک بازی عالی و کم حجم در سبک آرکید می باشد که توسط استودیو بازی سازی Noodlecake Studios Inc برای سیستم عامل اندروید است. نحوه بازی کردن این بازی بسیار آسان می باشد که در بازی شما شیر را به پرش کردن به بالا از تنه درختان و جمع آوری سکه ها و … تا آنجا که می توانید سقوط نکنید! پرداختن به جمع آوری سکه ها، تخم مرغ تخم و باز کردن حیوانات جدید و بازی کردن با آن ها! جمع آوری بیش از 80 حیوانات، هدف برای باز کردن قفل پنهان!

این بازی زیبا با اینکه تازه منتشر شده و یک بازی جدید به حساب می آید که کاربران زیادی ندارد، ولی با جذابیتی که دارا است در آینده کاربران زیادی را به خود جذب خواهد کرد! گرافیک تصویری و صدا گذاری عالی بازی یکی از ویژگی های کلید به حساب می آید که بازی را فوق العاده کرده. با مراجعه به ادامه مطلب می توانید آخرین ورژن بازی عالی Fluffy Jump را از لینک مستقیم دریافت نمایید.

ویژگی های کلیدی بازی Fluffy Jump

  • آرکید و سرگرم کننده با جذابیت خاص!
  • گرافیک عالی با صدا گذاری جذاب
  • دارای بیش از 80 حیوانات بازشدنی!
  • بودن حیوانات مختلف و خاص راز!
  • امکان بازی کردن با یک دست، فوق العاده بازی ساده، اما سخت
  • تصاویری عالی

دانلود Fluffy Jump 1.0 – بازی جدید و آرکید پرش کرکی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.