دانلود Fire Frontier: Heroes of Valor 1.48 – بازی استراتژی مرز آتش اندروید

انتشار: 25 اسفند 1396
ورژن: 1.48
اندروید: 5.0 به بالا
دانلود Fire Frontier: Heroes of Valor 1.48 – بازی استراتژی مرز آتش اندروید

Fire Frontier: Heroes of Valor مرز آتش: قهرمانان با ارزش یک بازی استراتژی جذاب و سرگرم کننده است که توسط استودیوی بازی سازی TOPEBOX برای گوشی و تبلت های اندروید طراحی و عرضه شده است. اورک ها شرارت به پادشاهی حمله می کنند، شما به طور کلی نیاز به ایستادن و جلوگیری از مرز پادشاهی را دارید، ما شما به تنهایی نمی توانید در مقابل دشمنان مقاومت کنید. قهرمانان نه تنها برای شما، بلکه برای خود پادشاهی نیز خواهند جنگید. پادشاهی زیر آتش است، قهرمانان شجاع و دلاور را استخدام کنید؛ آن ها را آموزش دهید و قدرت را بالا ببرید و به سلاح های قدرتمند مجهز کنید تا در برابر آتش مقاومت کنند و با پیروزی صلح را به پادشاهی بازگردانند!

از توانایی های تاکتیکی خود استفاده کنید و تیم خود را از قهرمانان با کلاس های بالاتر و قدرتمدتر از جمله قاتلان و تانکر ها آشنا کنید تا بتوانید آن ها به مهارت های قابل قبولی ارتقاء دهید و باعث افزایش توانایی های منحصر به فرد در آن ها شوید. انواع مختلفی از سلاح های برای قهرمانان متفاوت ساخته شده و در دست شما قرار خواهد گرفت که هر قهرمان شجاع به یکی از سلاح یا ابزارهای جنگی نیاز دارد تا قدرت خود را در برابر دشمن اتشین نشان دهد! بازی Fire Frontier: Heroes of Valor طراحی شده در سبک استراتژی است که بدون شک اگر قدرت تاکتیکی استراتژی شما قوی باشد می توانید در بازی شاهد شکست دشمنان شوید!

ویژگی های بازی Fire Frontier: Heroes of Valor

 • تکامل دادن قهرمانان به سطح منحصر به فرد
 • فراهم سازی یک بازی کامل برای دوستداران مدیریت و استراتژی
 • امکان انتخاب بیشاز 30 قهرمان مختلف برای یک ریشه
 • ساخت تیم کامل خود از قهرمانان با 4 کلاس منحصر به فرد
 • استفاده از وسایل استراتژیک در لحظه مناسب از نبرد
 • چالش های کامل و شکستن کارفرمایان دیوانه در جهان عظیم
 • پر کردن زرادخانه از سلاح های قدرتمند و عالی

دانلود Fire Frontier: Heroes of Valor 1.48 – بازی استراتژی مرز آتش اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.