دانلود Empire: Millennium Wars 1.19.4 – بازی امپراطوری: جنگ های هزاره اندروید

انتشار: 1 اسفند 1396
ورژن: 1.19.4
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Empire: Millennium Wars 1.19.4 – بازی امپراطوری: جنگ های هزاره اندروید

Empire: Millennium Wars امپراطوری: جنگ های هزاره یک بازی عالی و زیبا که به تازگی در گوگل پلی از سوی استودیو بازی قدرتمند Goodgame Studios عرضه شده است که قبل از این بازی های بسیاری را از این استودیو بازی سازی، در سایت انتشار داده ایم. بازی از تاریخ امپرازوری شما آغاز خواهد شد که در ابتدا باید بنیاد جکومتی خود را بسازید و واحدهای خود را آموزش دهید و آنها را در جنگ های استراتژیک شرکت دهید تا بای فرمان شما فتح کننده میدان باشند!  در بازی شاهد چشم انداز زیبا و منابع منحصر به فردی خواهید بود که سر و کاری هم با فدراسیون تجارت مریخ خواهید داشت و باید خود را مقابل هر چالش محکم و اماده نمایید.

در بازی Empire: Millennium Wars هر حرکت دشمنان خود را بر روی نقشه جهان می توانید مشاهده کنید که باید مراقب باشید، چون آن ها در فرصتی مناسب به پایگاه های شما حمله خواهند کرد و منابع تان را به غارت خواهند برد. باید در نظر داشته باشید که جنگ های شما به صورت جهانی رخ می دهد و حریفان شما در بازی؛ بازیکنان دیگری هستند که از سراسر جهان به بازی متصل هستند و هدف آن ها غارت کردن قدرت شما می باشد! این بازی بخاطر ویژگی هایی که دارد نیاز به اتصال اینترنت دارد.

ویژگی های بازی Empire: Millennium Wars

 • جمع آوری منابع منحصر به فرد هزاره
 • پیوستن به جنگ در فضا با میلیون ها بازیکن دیگر اغز سراسر جهان!
 • ساخت پایه خود و آموزش واحدهای نظامی برای جنگ
 • هدایت ارتش خود در مبارزات تاکتیکی برای غارت پایگاه های دشمنان
 • روش حمل و نقل و سرقت از دشمنان برای رسیدن به قدت ببشتر
 • امکان برقراری واقعی با بازیکنان دیگر از سراسر جهان به صورت چت!
 • مدیریت فدرال تجارت مریخ با پاداش های منحصر به فرد

دانلود Empire: Millennium Wars 1.19.4 – بازی امپراطوری: جنگ های هزاره اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.